אביו של יהודה משי זהב, יו"ר ארגון זק"א, הלך לעולמו במהלך השבת, לאחר שנדבק בקורונה, זאת בזמן שהמשפחה כבר יושבת שבעה על האם שנפטרה מהנגיף. משי זהב איבד גם את אחיו בחודש האחרון, שגם מת לאחר שנדבק בקורונה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"עלה המוות בחלוננו", כתב יהודה משי זהב בפוסט בפייסבוק. "שבר על שבר על שבר הושברנו. מכה אחר מכה. אחי הצעיר משה ז"ל, אמי מורתי ז"ל ועכשיו אבי מורי ז"ל - כל זה בתוך שלושים יום. גדול כים שברנו, מי ירפא לנו?". האב יובא למנוחות הערב ב-22:15: הלווייתו תצא משמגר דרך ביתו ברחוב שבטי ישראל - להר הזיתים שם ייטמן. 

"רבונו של עולם, אני יודע שאתה מעמיד אותנו בניסיון, ניסיון קשה וכואב. אוי כמה כואב. אבל אני מבטיח לך שאפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה, בוודאי גם שם נמצא ה' יתברך", כתב יו"ר זק"א. "כי אני יודע שכשאבא נותן מכות זה רק מאהבה. אמשיך לאהוב אותך בכל לבבי, בכל נפשי ובכל מאודי. ללכת בדרך התורה והמצוות, להגביר פעלים במעשי החסר והרחמים, כפי שחינכו אותי הוריי היקרים ז"ל. הנאהבים והנעימים שבחייהם ובמותם לא נפרדו. שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד".

בהודעה מטעם ארגון זק"א, נכתב: "בחייהם ובמותם לא נפרדו - משפחת זק''א משתתפת באבלו הכבד והכאוב של יו''ר הארגון יהודה משי זהב, בפטירת אביו הרב מנחם מנדל ז''ל, תוך ימי השבעה על אמו מרת שרה זיסל ע''ה, במעשיך הגדולים תנוחם ולא תדע עוד צער".

השבוע יו"ר זק"א העביר ביקורת חריפה על החלקים בציבור החרדי שלא נשמעים להנחיות משרד הבריאות. "לשבת פעמיים בחודש שבעה זה קשה", תיאר משי זהב בשיחה עם ניב רסקין ב"חדשות הבוקר" והביע תרעומת על הפרת ההנחיות בקרב הציבור החרדי והעימותים עם השוטרים. "זה הזוי. אני קם בבוקר, תופס את עצמי ושואל - זה אמיתי? הרי בשביל מה השוטרים באים? כדי לשמור ולהגן. זה בדיוק כמו שמישהו יתקוף את הרופא שבא לעזור לו".

"אני רואה איך מתארגנים ומבריחים ילדים מהצד השני של המוסד, איך מלמדים אותם לברוח מהשוטרים ולעבוד עליהם", אמר משי זהב, "אתם משקרים את עצמכם. השוטרים באים להזהיר שיש מחלה, שיש נגיף, שאם יש מישהו מאומת והוא נוגע באחרים - הוא מדביק אותם. זה לא מדע מסובך או מתמטיקה מסובכת, מה יש פה לא להבין?".