ההקצנה נמשכת: במהלך המחאה שהתקיימה אמש (חמישי) ברחובות תל אביב, נעצר גבר בחשד שאיים לפגוע במפגינים באמצעות סכין. בתיעוד שהופץ ברשתות החברתיות הבוקר, נראה החשוד כשהוא מחזיק בסכין איתה הוא נעצר, תוך שהוא מנסה להכות את הצלם מתוך הדירה שבה שהה וכשהוא מאיים שהוא "ידקור" מפגינים. כשהיוצר אסף שפיר ניסה לתעד את ההתרחשות, החשוד נתפס אומר: "אני אשבור לך את הפנים, לך מכאן". מעצרו של החשוד הוארך ב-3 ימים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התקרית התרחשה ברחוב הכובשים במהלך אחת הצעדות הבלתי חוקיות שהתקיימו אתמול ברחבי תל אביב, אז תועד גבר בן 45 כשהוא מאיים לפגוע במוחים שצעדו בסמוך לדירתו. שפיר, שהיה במקום, הצליח לתעד את העימות בין אותו חשוד לאחד המפגינים כשניתן לשמוע אותו אומר: "אתה תידקר. אני אדקור לך את הגרון, נשבע בתורה". בשניה השביעית של הסרטון אף ניתן לראות את הסכין בה החשוד איים לבצע את המעשה.

כשאותו גבר מבחין בצלם שמתקרב אליו בזמן שהמפגינים צועקים לו "מה תעשה?", נראה כאילו הוא לא רוצה שיתעדו אותו, אולם הוא נתפס אומר "אני אדקור". בהמשך החשוד מתעצבן, חובט במצלמה של שפיר וצורח לעברו: "לך מכאן יא פסיכופת שמאלני". כשאותו מפגין שהתעמת עם החשוד צועק לו "נבוא אליך הביתה", החשוד עונה: "תבוא אלי הביתה אני דוק..". לאחר מכן הוא שוב מאיים על הצלם ואומר לו: "לך מפה אני אשבור לך ת'פנים אחי".

בסיום הסרטון שמתעד את האירוע ניתן לראות את השוטרים שהגיעו למקום, תוך שהם מבקשים מהצלם להתרחק במטרה להרגיע את הרוחות בין הצדדים. לבסוף החשוד תועד מתוך ניידת המשטרה. בעקבות האירוע החריג, המשטרה פתחה בחקירה, גבתה עדויות והחשוד שנעצר נחקר בתחנת המשטרה.

עורך דינו של החשוד מסר: "החשוד אמר שהם עשו לו רעש וזה הרגיז אותו מאוד. מדובר בהגנה עצמית. איפה יש עדויות שהוא יצא מן הבית, הוא לא יצא מהבית. זה תיק הזוי, מה אנו ברצח רבין?"

ממשטרת ישראל נמסר: "מקרה זה מדגיש ביתר שאת את הסכנות הטמונות בקיום תהלוכות בלתי מתואמות, אשר מסכנות באופן ממשי את הצועדים וחושפות אותם, חלילה, לפגיעה בהם במזיד או בשגגה - על ידי אדם או כלי רכב או משתמשי הדרך. המשטרה קוראת למארגנים ו/או לנציגי המוחים, לגלות אחריות, למען שלומם וביטחונם של המפגינים ולפעול להסדרה ותיאום מסלול התהלוכות העתידיות יחד עם המשטרה, על מנת שיהיה סיפק בידי המשטרה להיערך בהתאם תוך מתן הגנה מקסימלית למוחים".