ההפגנות בבלפור נגד ראש הממשלה לא פוסקות בשבועות האחרונים ואתמול (שישי) השחקנית אורנה בנאי הצטרפה למוחים בשל המצוקה הגדולה שהיא ועוד אנשים רבים שרויים בה, לדבריה. "הרגש הכי חזק פה במחאה הזאת זה פשוט כאב", אמרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בנאי הסבירה מה הכוונה בכאב שהיא תיארה: "אנשים כואבים צועקים את הכאב שלהם - על אובדן הדרך, על אובדן המוסר, על השקרים, על ההונאה". מבחינתה יש אחראי לכאב הזה: "מי שהיה אמור לנווט את הספינה הזאת השאיר אותנו לבד על הספינה ואנחנו בולעים מים".

היא יודעת שהיא מזוהה פוליטית כמתנגדת של נתניהו וביטלה את טענותיו להסתות לרצח נגדו ברשתות החברתיות. "זה פשוט לא נכון, זה שקר וכזב. אף אחד לא מאיים על חייו, נמאס לנו מאוזלת היד ונמאס לנו מההפקרות", אמרה והוסיפה: "היינו תמימים, חשבנו שיש לנו הורים, נטשו אותנו ואנחנו פה בשביל לזעוק את הזעקה שלנו. לא נפסיק - העם הזה התעורר".

הרי נתניהו לא יראה את המפגינים פתאום ויגיד "זהו, אני הולך הביתה". בנאי יודעת את זה ומדגישה שלמרות זה עדיין צריך להמשיך להיאבק. "אנחנו נמשיך לבוא לפה יום יום ולצעוק ולזעוק", אמרה. "אנחנו לא רוצים אותו ואת הממשלה הזאת והעם הזה התעורר וזהו - לא רוצים אותם פה".