כבר חודשים ארוכים שאנחנו מתרגלים למציאות חברתית שונה, שגורמת לנו לשמור על כמה שיותר מרחק אחד מהשני. בעקבות זאת, בימים אלו אפשר לראות לא מעט רווקים ורווקות שמנצלים כל היתר קטן שקיים בין כל ההגבלות - בניסיון למצוא אהבה - גם אם זה אומר שבדייטים יהיה פחות אלכוהול, ויותר אלכוג'ל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אין לנו איפה להיפגש ואין ברים, אבל אם יש את הים אז אין בעיה להיפגש פה", הסביר אחד הצעירים שמנסה לצאת לדייטים בצל שגרת הקורונה שנכפתה עליו בחודשים האחרונים. "אבל הקורונה לא תיעלם בקרוב, אז מה נעשה? אפשר להמשיך להיות לבד במשך זמן מסוים אין ספק, אבל אי אפשר להישאר לבד כל החיים".

בר ולי התחילו לצאת בעיצומו של הסגר השני, ובינתיים נפגשים רק כשהם יוצאים לרכוב על סקייטבורד. "אותי אישית לא מפחיד הסגר כי הבנו שזה בכאילו כולנו ואנחנו משחקים את המשחק", אמרה לי קמלו, רווקה צעירה בימי הקורונה שרק מחפשת מישהו לחלוק איתו את חוויות התקופה. "בסופו של דבר אנחנו כולנו רווקים, וזה כן חיוני מאוד לצאת לדייטים במצב הזה".

בסגר השני נרשמה עלייה בשימוש באפליקציות ההיכרות, זאת ככל הנראה על רקע ההגבלות והמציאות החדשה שנוצרה. הרווקים והרווקות מבינים שהקורונה ככל הנראה תישאר כאן עוד זמן רב, ומתחילים להתרגל לחשיבות של היצירתיות בעולם הדייטים המתחדש – שכנראה תמשיך להיות נצרכת גם בתקופה הקרובה.