פרטים חדשים על חולה הקורונה שהסתיר את מחלתו בטיסה מארה"ב: הרשויות בארצות הברית החליטו לשלול את ויזת העבודה של הישראלי ששב אתמול בטיסה מניו יורק בלי להודיע שהוא חולה קורונה, כך פורסם היום (שבת) בחדשות סוף השבוע. גם במשרד הבריאות הישראלי מתכוונים לנקוט צעדים ולהגיש נגדו תלונה במשטרה. גורם במשרד הבריאות: "זה מקרה מהחמורים שראינו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הנוסע הישראלי, תושב ביתר עילית, עשה בדיקת קורונה לפני שיצא בטיסה מישראל לניו יורק אבל לא חיכה לתוצאות, עלה לטיסה לניו יורק, וקיבל תשובה שהוא חיובי לקורונה בעת שהיה כבר בארצות הברית. בגלל שלא הייתה לו שום דרך לקבל טיפול רפואי שם, הוא החליט לחזור לישראל – מבלי להודיע לחברת התעופה שהוא חיובי לנגיף.

בזמן שהטיסה הייתה באוויר, המשפחה שלו עדכנה את משרד הבריאות שהוא בדרך לארץ והוא חיובי לנגיף. הוא נחת אתמול בבוקר בנתב"ג, הורד מהמטוס באמצעות צוות מד"א והועבר לבידוד במלונית. כ-50 הנוסעים שהיו איתו בטיסה בלאו הכי עברו לבידוד במלוניות כי הם נחתו מארצות הברית, אבל באופן חריג ייקחו מכולם בדיקת קורונה. 

כאמור, בעקבות האירוע החריג, הרשויות בארה״ב החליטו לשלול מהישראלי את ויזת העבודה, ובכך יימנע ממנו להמשיך בתפקידו בתעשיית הבשר בארצות הברית כמשגיח כשרות. גם במשרד הבריאות הישראלי מתכוונים לנקוט צעדים ולהגיש נגדו תלונה במשטרה. גורם במשרד הבריאות: "זה מקרה מהחמורים שראינו. אי אפשר לעבור עליו לסדר היום".