רכב התנגש אמש (שלישי) בחלון ראווה של חנות "קרביץ" במתחם ביג שבקריית אתא. לא היו נפגעים באירוע, אולם נזק נגרם לחנות. "זו הייתה נהגת מבוגרת שניסתה לחנות, וכנראה התבלבלה בין דוושת הגז והברקס", הסבירה שיר ירמיצקי, עובדת בחנות סמוכה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"הייתה קצת בהלה, התנפצו כל זכוכיות הדלת והחזית של החנות, גם האישה נבהלה", שיתפה ירמיצקי. "אף אחד לא הלך על המדרכה הסמוכה למזלנו ולא היו פצועים. הזמנו מד"א והגיעו גם כוחות משטרה, בדקו אותה וגבו עדויות - ובסופו של דבר היא נסעה לדרכה".

"זה היה רגע די מפתיע", הודה מנהל הסניף, שלומי הרוש, בשיחה עם חדשות 12. "קצת מלחיץ, קצת מפחיד. הגברת ברכב הייתה בהלם כרבע שעה, גם היא מסכנה".

לדברי מנהל הסניף, בעת הפגיעה אחד מהעובדים שלו היה באמצע מתן שירות ללקוחה. "היא נשרטה קצת ברגל אבל היא בסדר", הרגיע. "אני הייתי במחסן, ובהתחלה חשבתי שהזכוכית נפלה מעצמה – כשהתקדמתי, פתאום ראיתי שיש לי רכב בתוך החנות. זה היה עוצמתי".

"סמוך לשעה 17:00 נקראנו לתאונת דרכים במרכז מסחרי בקריית אתא, שם ראינו רכב פרטי שנכנס בחזית של חנות", סיפר חמודי עמרייה, חובש רפואת חירום על אופנוע של מד"א. "לשמחתנו כל הנוכחים היו בריאים ושלמים, ולא נפגעו מהתאונה".

מרשת קרביץ נמסר בתגובה: "בנס האירוע הסתיים ללא נפגעים, מנהל החנות והצוות טיפל באירוע בקור רוח ובאופן ראוי לציון".