בת 14 התבשרה שהיא יצאה חיובית בבדיקת קורונה, למרות שמעולם לא עברה בדיקה כזאת. אימה התקשרה למשרד הבריאות וניסתה לברר על מה העניין, אבל שם התעקשו שהמידע הזה נכון – ושביתה עברה את הדביקה ונמצאה חיובית. האם מספרת שמאז היום הזה היא מנסה להשיג את משרד הבריאות שלא נותן תשובות ברורות, אבל אומר שאולי מדובר בטעות בהקלדה. גורם רפואי בכיר: "העבירו תוצאות בדיקה של מישהו אחר בזמן שאותה חולה מסתובב ואולי לא יודע שהוא חולה".

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האם סיפרה לכתבת N12 על הרגע שבו בישרו לה שהבת שלה חולה. "התעקשו שהיא חולה ואני אמרתי להם שהיא לא חולה ואף פעם לא עשתה את הבדיקה. מאז אנחנו בחרדות ובהיסטריה ולא מבינים מה קרה", אמרה האם. "אני מנסה להסביר להם ואף אחד לא מקשיב. יש סיכוי שבמקום להודיע למי שצריך הודיעו לבת שלי וכתוצאה מכך מסתובב חולה קורונה שלא יודע שהוא חולה".

באתר קופת החולים מופיע דיווח שהבת עברה את בדיקת הקורונה ושהיא נמצאה חיובית. האם סיפרה שבגלל האירוע כל המשפחה נכנסה לבידוד, ושהיא מנסה להשיג את משרד הבריאות. "מאז  מאותו יום אני מנסה להשיג את המשרד והם לא נותנים לי תשובות. עדכנו אותי שזאת אולי טעות בהקלדת השם. הבת שלי וכל המשפחה עכשיו בבידוד למרות שאף פעם לא עברנו את הבדיקה".

גורם רפואי בכיר שמעורה בפרטים מסר: "מה שהזוי זה שהעבירו תוצאות בדיקה של מישהו אחר בזמן שאותה חולה מסתובב ואולי לא יודע שהוא חולה. אני בטוח שזאת לא הטעות היחידה. אם עשו טעות כזאת אז יש עוד מקרים אחרים". בקופת חולים כללית מכירים את המקרה אך ביקשו לפנות לתשובת למשרד הבריאות. ממשרד הבריאות עדיין לא נמסרה תגובה.