"ידעתי בלב שלי שאני לא נלחמת לבד": 10 ימים אחרי ששוחררה מהכלא הרוסי, נעמה יששכר שברה שתיקה והודתה היום (חמישי) לכל תומכיה בקבוצת הפייסבוק למען שחרורה. בפוסט כתבה נעמה כי התומכים שדאגו לה לאורך הזמן נתנו לה "המון נחת בתוך הכאוס".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"שלום לכולכם, זו נעמה", פתחה את דבריה והמשיכה: "כבר מספר ימים שאני חושבת איך להודות לכם, איך לפנות לכולכם ולומר שאני כל כך מודה על האהבה הזאת, איך להודות על כל המאמצים, על הקבוצות, התפילות, הדאגות, המכתבים, ועוד מיליון דברים שאני אפילו לא מודעת אליהם".

יששכר כתבה כי התמיכה מבחוץ נתנה לה נחת בתוך הכאוס הגדול בו הייתה והוסיפה: "ידעתי בלב שלי שאני לא נלחמת לבד". בהמשך הפוסט סיפרה כי היא מתרגשת להיות בארץ וכי כמות החיבוקים והתמיכה שהיא מקבלת מחממים לה את הלב.

"כל זה לא היה קורה בלעדיכם, אני ברת מזל שיש לי מעגל של אנשים שככה שמרו עלי בזמן שלא היה לי את היכולת לעשות זאת בעצמי. אתם החזרתם אותי הביתה. אני אוהבת אתכם, תודה", כתבה.

פגישת ראש הממשלה נתניהו עם נעמה יששכר
נעמה נפגשת עם ראש הממשלה ורעייתו לאחר שחרורה | צילום: החדשות, קשת 12

בסיום הפוסט הודתה למשפחתה שלטענתה: "הובילה את המאבק והייתה שם בכל רגע", ולכל מי שלדבריה לקח חלק במאמצים הבלתי פוסקים להחזירה. יששכר סיימה את דבריה ברשימה ארוכה של אנשים להם היא רוצה להודות, ביניהם גם ראש עיריית תל-אביב רון חולדאי.

בסיום רשימת התודות כתבה: "תודה גדולה לכל האמנים, הספורטאים ומובילי דעת הקהל שתמכו במאבק והשתתפו בסרטונים השונים, תודה גדולה לכל מי שתרם מכספו בקמפיין גיוס ההמונים באתר בי אקטיב, תודה גדולה להמוני הפעילים והפעילות ברשתות החברתיות". את דבריה חתמה בשמה, בשם המשפחה ומטה המאבק למען שחרורה .

נעמה ויפה יששכר
נעמה ואימה יפה במטוסו הפרטי של ראש הממשלה בדרך לארץ

בסוף חודש ינואר האחרון יששכר שוחררה וחזרה לארץ במטוסו הפרטי של ראש הממשלה, מלווה בו, ברעייתו ובאימה – לאחר שנשיא רוסיה חתם על בקשת החנינה שלה. יששכר שוחררה ממוסקווה כ-7 שנים לפני תום עונשה ואחרי כ-9 חודשים בכלא הרוסי.