חברי משפחה של מריה טל ז"ל, שעל פי החשד נרצחה באכזריות על ידי בעלה, פתחו בקמפיין גיוס תרומות עבור בנותיה שנותרו לבדן לאחר הרצח. אמה של מריה נפטרה, אביה חולה ומתקשה לתפקד ולכן בן המשפחה היחיד שנשאר להן הוא אחיה של מריה, אלכסיי, שביקש משמורת על הבנות אך זקוק לעזרה כלכלית לצורך מימון צרכיהן.

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ממה שנכתב בקמפיין, באתר Jgive, התרומות נועדו למימון גן, בגדים, משחקים ועזרה נפשית לאחר הטראומה שחוו. בנוסף, גיוס הכספים מיועד לעזור לבנות במימון צרכיהן העכשוויים והעתידיים בשנים הקרובות, ולהקל על אחיה של מריה במצב אליו נקלע.

בעמוד הקמפיין נכתב: "בנותיה של מריה, בנות 4 ו-5 וחצי, היו כל עולמה והיא אהבה אותן אהבת נפש. ביום הולדתה האחרון של בתה הקטנה כתבה לה:  'נסיכה שלי, מאחלת לך שהחיוך יהיה על פנייך לעד ולא יעזוב אותך, תמיד נהיה לצדך אהובה שלנו'. כעת, כשמריה אינה איתנו, נוכל לפחות למלא את בקשתה האחרונה ולהיות שם עבור בנותיה".

מקסים טל ומריה טל (צילום: פייסבוק)
מריה טל ובעלה, החשוד ברציחתה | צילום: פייסבוק

בסיום כתבו כי "זו הזדמנות של עם ישראל להראות ערבות הדדית ולהילחם באלימות המזעזעת נגד נשים. אנחנו חייבים להראות להן שהן לא לבד ועם ישראל עומד מאחוריהן".

מריה טל ז"ל נמצאה ב-11 באוקטובר ללא רוח חיים בדירה בקרית ביאליק, כשעל גופה סימני דקירה, לאחר שעל פי החשד מקסים בעלה רצח אותה. אביה ואחיה של מריה סיפרו בראיון לחדשות 12 כי בשלוש השנים האחרונות מקסים השתנה, ומערכת היחסים בין השניים הסלימה.

לתרומות ניתן להיכנס ללינק: http://bit.ly/32Zunfs או לנציגת המשפחה גל מן-דרור בטלפון 050-6999253