בעבודה ממשיכים להבהיר - "לא נשב עם נתניהו": יו"ר המפלגה עמיר פרץ הבהיר היום (שבת) במהלך כינוס ראשי רשויות מקומיות, ראשי אירגונים חברתיים ופעילים במגזר הבדואי בצפון שהתקיים באום בטוף את עמדתו ועמדת מפלגתו בנושא.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"אנחנו לא נשב עם נתניהו תחת כתב חשדות וכתב אישום ולא נכנס לממשלה עם חוק הלאום ,חוקי חסינות וגזענות", אמר פרץ בכינוס ותקף: "נתניהו הפך לנטל על ישראל. הוא זנח את הפריפריה, הפקיר את מגזר המיעוטים בישראל. מי שלא מוכן לתת שוויון למיעוטים בחברה מאבד את התוקף המוסרי להוביל את המדינה".

עוד התייחס לחיבור החדש בין מפלגת העבודה לאורלי לוי אבקסיס וטען כי "החיבור בא להגדיל את פוטנציאל הבוחרים של הגוש ולהביא מהפך אמיתי". בריאיון אמש לדני קושמרו ב"אולפן שישי" לוי אבקסיס השמיעה דברים דומים בכל הנוגע לישיבה עם ראש הממשלה הנוכחי.

על האפשרות שתשב עם נתניהו אמרה: "לא אשב עם נתניהו תחת כתב אישום והוא יצטרך להתפטר. אני חושבת שצריך לחכות להחלטה של היועמ"ש. לוי תקפה את מפלגת הליכוד: "זו לא המפלגה שגדלתי עליה. לא אצביע על חוקי חסינות והליכוד זה מפלגה ראויה אבל מי שעומד בראשה צריך להוכיח את העניין שטובת ישראל חשובה לו. לא נשב עם נתניהו עד אשר יובהר שלא יהיה כתב אישום נגדו".

"אני באה כגשר ושומרת על הערכים שלי", הבהירה לוי אבקסיס. "המטרה היא באמת לחבר את החברה הישראלית. אני בעד הסכם שלום בתנאי שהאינטרסים הביטחוניים שלנו ימולאו, יש הסכמה כוללת לגבי גושי ההתנחלויות אבל אין שלום בלי ויתורים מי שאומר משקר או חי בעולם אחר".