אישה אמריקאית שהתעוררה באמצע הלילה מכאב אוזניים בלתי נסבל נחרדה לגלות שהוא נגרם כתוצאה מבעל חיים שנתקע לה בתעלת השמע. קינן ארטלי, תושבת מדינת ג'ורג'יה, חשפה את כל הפרטים בסדרת פוסטים בחשבון הטיקטוק שלה, שהפכו עד מהרה לוויראליים ברשת החברתית.

ארטלי סיפרה שהגיעה לבית החולים בסביבות השעה 04:00 לפנות בוקר, שם צוות הרופאים והאחיות אמרו לה שהכאבים הם תוצאה של תיקן (כלומר ג'וק) שהתחפר לה באוזן. בסרטון שנצפה מאז יותר מ-29 מיליון פעמים אפשר לראות את הרגע שמומחים שולפים את המקק עם פן מיוחד.

@keenanslife Wait for it! Super fun way to start your morning at 4am.  This friend wanted to move in… #probablywonderinghowigothere #LaurelRoad4Nurses #ShowYourJO ♬ original sound - Keenan artelli

הפוסט גרף יותר מ-2.2 מיליון לייקים ו-50 אלף תגובות – רובן מגולשים שנחרדו מכל הסיטואציה. "שברתי את הקרסוליים שלי בריצה לבית המרקחת כדי לקנות אטמי אוזניים", כתבה גולשת אחת. בינתיים, גולשת אחרת כתבה: "לא. פשוט קחו אותי יחד איתו לווטרינר ותעשו לשנינו המתת חסד".

בעקבות הפופולריות של הפוסט, ארטלי פרסמה סרטון נוסף ובו היא חושפת פרטים נוספים על תקרית האימים. "מה שקרה זה שהרגשתי את הג'וק מזדחל לי לתוך האוזן בזמן שישנתי", סיפרה. "התעוררתי והרגשתי שיש משהו בפנים. בהתחלה ניסיתי להוציא אותו עם לחץ באוזניים, אבל זה לא עבד".

@keenanslife Reply to @shellylynnk  #storytime #mamaroach #whatactuallyhappened ♬ original sound - Keenan artelli

ארטלי המשיכה: "הרופא אמר שג'וקים לא יכולים ללכת אחורה, אז אני מניחה שהוא פשוט היה ממשיך ללכת עד שהוא היה מגיע לי למוח. לא יודעת. מה שבטוח זה ממש כאב וזאת הייתה חוויה איומה, אבל הוא היה שם אולי 30-40 דקות לפני שהלכתי לבית חולים. הקאתי 3 או 4 פעמים. זה היה נורא".

נציין שזו לא הפעם הראשונה בתקופה האחרונה שאנחנו מביאים לכם סיפור על מישהי שנתקע לה משהו באוזן. לפני שבועיים, פרסמנו את סיפורה של לקסי שסבלה במשך חודשים מכאב אוזניים – עד שגילתה שזה בגלל גוף זר שננעץ מילימטרים ספורים מעור התוף.