מקרה ביזארי במיוחד הגיע לכותלי בית המשפט באוהיו, ארה"ב, אחרי שגבר תבע את ארוסתו ודרש פיצוי של עשרות אלפי דולרים בגלל מה שקרה לו אחרי שביקשה ממנו טובה קטנה.

הכל קרה בפברואר 2018, אז ג'ון וואלוורת' ביקר את ארוסתו, ג'ודי קורי, בביתה שבקליבלנד. ג'ודי ביקשה ממנו להעביר ארגז עם 4 בקבוקי חומץ ממכוניתה לתוך מרתף הבית. ג'ון לקח את הארגז, נכנס לבית דרך הדלת האחורית, אך כשהחל לרדת במדרגות המרתף הוא מעד על נעליים שארוסתו השאירה שם, איבד איזון ונפל במדרגות. 

ג'ון ספג פציעה רצינית ושבר מספר עצמות בגופו. כתוצאה מכך, החליט לתבוע את זוגתו וטען שבגלל חוסר האחריות שלה שהשאירה את נעליה במקום כזה, הוא נפצע, איבד ימי עבודה והפסיד כמעט 100,000 דולר: 80,000 דולר על הוצאות רפואיות, ו-18,000 דולר על אובדן הכנסה. הוא נאלץ לעבור 3 ניתוחים ומספר חודשים של פזיותרפיה. עורך דינו טען בכתב התביעה שג'ודי יצרה "תנאים מסוכנים בביתה" ולא מילאה את חובתה כמארחת להגן על אורח מתנאים אלה.

ג'ודי אמרה להגנתה שהיא תמיד משאירה את נעליה מאחורי הדלת ושהיא לא חשבה לעדכן בכך את ארוסה דאז. היא גם הוסיפה שמאחר ולא הייתה עדה לנפילה, היא לא באמת יודעת אם נעליה גרמו לו למעוד וליפול. עורך דינה סיכם ואמר שהיא מרגישה אחראית על השארת הנעליים שם, אך לא על פציעותיו. לדבריו, "אם מר וואלוורת' היה פשוט מסתכל לאן הוא הולך - במיוחד לאור העובדה שירד במדרגות - הוא היה רואה בקלות את הנעליים על הרצפה".

שלושה שופטים שדנו לאחרונה בעניין הסכימו עם עורך דינה של ג'ודי ודחו את התביעה בסוף ספטמבר האחרון. ולמרות כל הסאגה הזו שנמשכה 3 שנים, אתם אולי תתפלאו לשמוע את הדבר המוזר באמת בכל הסיפור - ג'ודי בכל זאת התחתנה עם ג'ון חודשיים לאחר שתבע אותה והם עדיין נשואים.