"מישהו יודע מה קרה לג'סיקה?": מעריציה של אושיית הרשת ג'סיקה סטין הביעו לאחרונה חשש כבד לשלומה לאחר שהבחינו שזו לא פרסמה פוסטים באינסטגרם כבר יותר משנה. למעשה, הפעם האחרונה ששמעו מבלוגרית האופנה והלייפסטייל הייתה בינואר 2020, כאשר זו העלתה פוסט בנוגע לשריפות שהשתוללו ברחבי יבשת אוסטרליה.

סטין, בת ה-38, הפכה לפופולרית באינסטגרם בשנת 2010 ומאז טיפחה יותר מ-2 מיליון עוקבים ברשת החברתית. רבים טוענים כי היא הייתה בין הראשונות בפלטפורמה להעלות פוסטים ממומנים של מותגים שונים, כולל חברת הרכבים Land Rover ומותג הבלנדרים Vitamix. מאז היעלמותה, עוקבים רבים תהו מה עלה בגורלה.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Stein (@tuulavintage)

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Stein (@tuulavintage)

"אני מאוד דואגת לשלומה", כתבה אחת העוקבות שלה. "מישהו יודע מה קרה לה או למשפחה שלה?". עוקב אחר הגיב לפוסט האחרון שלה באינסטגרם וכתב: "אני מקווה מאוד שאת בסדר. את מאוד חסרה לנו. שולחים תפילות אלייך ואל בני המשפחה שלה". מנגד עוקבים אחרים טענו שהבלוגרית בריאה ושלמה, ופשוט החליטה לקחת הפסקה מהרשתות החברתיות.

"חברים, אפשר להירגע, היא בסדר גמור", כתבה עוקבת אחרת. "היא פשוט החליטה לעזוב את הפלטפורמה ולהיות אימא לבת שלה". עוקבת נוספת הגיבה: "זאת החלטה אישית שלה ואני מכבדת אותה. למרות זאת, זה היה יכול להיות נחמד אם היא הייתה נפרדת מהעוקבים שלה, או לכל הפחות מעדכנת אותנו". רבים סברו שסטין החליטה לעזוב את הרשת החברתית כדי שתוכל לטפל בבתה בת ה-3, שנולדה עם הפרעה כרומוזומלית ומאז סבלה משורה של בעיות רפואיות.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Stein (@tuulavintage)

באוקטובר 2017, סטין חשפה את מצבה המורכב של בתה, רומי, בחשבון האינסטגרם שלה והחלה לעדכן את עוקביה בנוגע למצבה.

"כל יום הוא מאבק", כתבה. "יש המון חלקים בחיינו שאין לנו דרך להבין לפני שעברנו אותם בעצמנו, אבל אנחנו יכולים לפחות לנסות. לא ידעתי שילד חולה מביא איתו כל כך הרבה אהבה, כאב, בידוד, תקווה וסבל". בינתיים, עדיין לא ברור מה שלומה של הבלוגרית או מה עלה בגורלה.