אי פעם ראיתם כריש עם פנים של בן אדם? דייג מדרום-מזרח אסיה, שיגע את הרשת אחרי שחשף את בעל החיים המשונה שמצא בים. עד מהרה, התמונות שלו הפכו לוויראליות ברשתות החברתיות.

התקרית התחוללה באי רוטה המזרחי, בדרום-מזרח אינדונזיה, שם דייג ושמו עבדאללה, תפס נקבת כריש במכמורת שפרס במי הים טימור. מאוחר יותר, הוא ובנו גילו שנקבת הכריש הייתה בהיריון עם שלושה כרישים קטנים – שניים מהם נראו נורמליים, בעוד שהשלישי נראה ממש מוזר.

עבדאללה סיפר לכתבים מקומיים שהוא חשב שלכריש הקטן יש פנים כמו של בן אדם, ובנו דווקא חשב שהוא נראה יותר כמו צב נינג'ה. התגלית הביזארית עוררה תדהמה בקרב המקומיים ומאוחר יותר, סרטונים של הכריש הקטן הפכו לוויראליים בפייסבוק וביוטיוב.

הדייג המקומי הוסיף, שבעקבות הסיפור, רבים רצו לבוא אליו הביתה בשביל לראות את הכריש הקטן, שבשלב הזה כבר מת. באחד הסרטונים של הכריש הקטן אפשר לראות כיצד שתי עיניו התפתחו בחלקו התחתון של החוטם, מילימטרים ספורים מעל הלוע שלו.

תושבים מקומיים סיפרו שזו לא הפעם הראשונה שנמצא באזור בעל חיים מעוות שפניו דומות לזה של בן אדם. לפני כשנתיים, דייג אחר מצא באזור טריגון (חתול ים) עם מה שנראה כמו פרצוף אנושי. מאוחר יותר, התרוצצה שמועה לפיה בעל החיים היה מקולל בגלל שהמר את פיה של אימו.