"המתחזים - המיליונרית בעלת 51 הפרצופים", הפרק החדש של תוכנית התחקירים "המתחזים" ששודר אתמול בקשת 12 ועסק בהונאתם הרגשית של כמה גברים מוכרים ומוכרים פחות על ידי אישה שקשרה איתם קשרי וירטואלי, עורר לא מעט תגובות. נוסף לתגובות תדהמה, גינוי או שוויון נפש מצד הצופים, גם עיתונאית "הארץ" ובוגרת "האח הגדול VIP" נרי ליבנה הגיבה לפרק, וחשפה סיפור אישי של התחזות והטרדה שעברה בעצמה ברשת.

"בשלב זה של חיי הרדודים, התוכנית החביבה עלי היא 'המתחזים'", כתבה ליבנה בדף הפייסבוק שלה. "עוד אני שוקלת נקמות נוראיות באילן אברמוב/ אילן אברהם/ אילן בר אני שואלת את עצמי איך יתכן שאישה מאוד בלתי נאה וגם שקרנית פתולוגית כמן אודיה שולפטר לשעבר דורית בן קימון, הצליחה להינשא שלש פעמים וגם למצוא עורך דין הזוי שייצג אותה לאחר שניצלה רגשית ואף איימה בסחיטה על יותר מ-11 גברים, חלקם מפורסמים, תוך כדי שימוש ב-51 פרופילי פייסבוק מזוייפים". אברמוב ושולפטר עמדו במרכזם של פרקים שונים ב"המתחזים" - אברמוב תואר כמי ששיקר לבת זוגו והונה את בני משפחתה, ושולפטר היא-היא אותה מיליונרית בעלת 51 פרצופים שהוזכרה בפרק ששודר אתמול, וכן בפרק ששודר לפני מספר חודשים בהשתתפותו של השדרן שרון גל.

"אני קצת מאוכזבת מכך שלטרול שהטריד אותי, את בני משפחתי, את חברי וחבריהם של בני משפחתי היו רק 24 פרופילים מזוייפים שהצלחתי לגלות (כי אני מאוד מוכשרת) כולל אחד שהוקדש כולו לתמונות שלי בגילים שונים", המשיכה ליבנה. "הוא הטריד גם עיתונאיות, עיתונאים, סופרים, סופרות ומבקרי ספרות לאין ספור אלא שרק צדיקה אחת בסדום, אסתי סגל, הצטרפה אלי למאבק בו, מאבק שהוכרע למיטב ידיעתי בניצחוננו (אם כי ייתכן שבינתיים המציא פרופילים מזוייפים אחרים)".

"למי שלא חווה על בשרו את תופעת הטרולים, שפעם לפני שהומצא הפייסבוק נחשבו לסתם חולי נפש או סטוקרים שיש להוציא צו הרחקה נגדם (הוצאתי צו הרחקה כנגדו האוסר עליו להיות בקשר כלשהו אתי ועם בני משפחתי) אספר רק שבמשך שנה ו-3 חודשים של הטרלות מצידו כמעט איבדתי את שפיותי.עבדתי 3 חודשים מבוקר עד ליל בניסיון לחשוף את זהותו. לכן אני חושבת ש'המתחזים' היא תוכנית ממש חשובה", סיימה ליבנה את דבריה.

פנינו לנרי ליבנה לבקשת תגובה, אותה נפרסם כשתתקבל.