בהיכל התרבות הכריזו היום (שני) על פסטיבל החורף החמישי לציון 65 שנה להיווסדו. הפסטיבל ייפתח בפברואר 2023 ובמסגרתו יתקיימו, במשך ארבעה ימים, מופעים בכל אחד משלושת אולמות ההיכל. 

את הפסטיבל יפתח המופע "האהבות שלי", מופע מחווה לג'וזי כץ ולשיריה. בין היתר ישתתפו אלון עדר, אלי מגן, אסף אמדורסקי, אפרת גוש, ברי סחרוף, יעל קראוס, מיקה קרני, קרן אן ושלומי שבן. המופע, בניהולה האומנותי של אתי אנטה ובניהולו המוזיקלי של נדב הולנד, יתקיים במלאת 60 שנה לפעילותה המוזיקלית של הזמרת בת ה-82, אחת מהאומניות הגדולות שצמחו כאן. 

דלית קורל, ארקדי דוכין וג'וזי כץ (צילום: אסף לב)
מנכ"לית היכל התרבות דלית קורל, ארקדי דוכין וג'וזי כץ | צילום: אסף לב"קיבלתי טלפון מהמפיק מיכאל תפוח", סיפרה כץ הנרגשת, "הוא סיפר לי שרוצים לעשות לי מחווה. אמרתי לו: 'אין לך טעות במספר? בטוח שאתה מצלצל אליי?' ואז הוא סיפר לי ואני התרגשתי מאוד. רשימת האומנים המכובדת ואנשי ההפקה מחממים לי את הלב ועושים לי טוב. אין לי ספק שהאירוע יגרום לי לדמוע ולהיזכר בכל הרגעים היפים שעברתי בדרך".

בנוסף, יתקיימו בין היתר במהלך הפסטיבל בהיכל התרבות הופעות של דיקלה, מירי מסיקה שתארח את ריטה, ריף כהן שתשיק את אלבומה החדש, הדג נחש שיארחו את טונה, נורית גלרון במופע טריו, מופע "מי אוהב אותך יותר ממני" של ארקדי דוכין, שיארח את אורית שחף ותום פטרובר, כמו גם את מוש בן ארי. עוד יגיעו אל הבמות השונות: דניאלה ספקטור, אלון עדר, טיפקס עם שרית חדד ורונה קינן.