הזמרת דמי לובאטו מעדכנת שניתן לפנות אליה מעתה בלשון נקבה. בשנה שעברה הצהירה המוזיקאית האמריקנית כי היא א-בינארית, כלומר לא מגדירה את עצמה רק כאישה או רק כגבר, ולכן ביקשה שיפנו אליה בכינוי הגוף "הם". בריאיון השבוע לפודקאסט "Spout" שיתפה לובאטו כי היא מרגישה "נשית יותר" לאחרונה והחליטה לאמץ בחזרה את כינוי הגוף הקודם שלה – "היא".

"אני 'גמישה' כשזה נוגע למגדר שלי, למיניות שלי, למוזיקה שלי וליצירתיות שלי", סיפרה לובאטו, שמשתמשת כעת בכינויי הגוף "הם" ו"היא", כך לפי חשבון האינסטגרם שלה. לדבריה, היא מזדהה כקווירית, מונח המתאר זהות מינית ומתייחס לכל הזהויות על הקשת הלהט"בית, ופאנסקסואלית, כלומר נמשכת לאנשים באשר הם אנשים - ללא קשר למין או מגדר.

זה לא צעד חריג מבחינת א-בינאריים להשתמש בכמה כינויי גוף בו-זמנית. גם הזמרת האמריקנית ג'אנל מונה, שיצאה לאחרונה מהארון כא-בינארית, הבהירה שתמשיך להשתמש בכינוי הגוף "היא" בנוסף ל"הם". לובאטו מצידה הסבירה שבזמן ש"כולם עושים בלאגן בכינויי גוף" במידה מסוימת, לדעתה "זה רק עניין של כבוד".

 

 

כוכבת דיסני לשעבר בת ה-29, שמוכרת בעיקר בזכות הלהיטים "Skyscraper" ו-"Heart Attack", צפויה להוציא את האלבום הבא שלה "Holy F**k" בהמשך החודש. אחד הסינגלים, "Skin of My Teeth", נוצר בהשראת האתגרים הבריאותיים של לובאטו - לאחר שהזמרת נטלה מנת יתר ב-2018 ונגרם לה שבץ מוחי ונזק מוחי. לדבריה, היא הייתה פיכחת לאורך כל יצירת האלבום, וזו עובדה שהיא "מאוד גאה בה".