בעיצומו של סיבוב הופעות בארה"ב ובאירופה, נגה ארז מוציאה שיר חדש בשיתוף חברת "אמדוקס". היא משוחחת איתנו ממיניאפוליס, "העיר של פרינס", כפי שהיא מכנה אותה. "אני ממש מפרידה בין מה שקורה בארץ, שהוא שונה, מוזר ומיוחד, משהו שלא ציפינו לו, הפכנו מכלום למשהו שאשכרה קיים, לפה - שאני עדיין לא מרגישה שהתפוצצנו פה", היא מספרת על הקריירה הבינלאומית.

את הסיבוב היא התחילה כבר ביולי, בידיעה שהיא באה לעבוד, אבל התוצאות לא מאחרות לבוא: "בסוף השבוע הראשון באוסטין, הופענו מול 1,500 איש. בסוף השבוע השני זה הכפיל את עצמו לדעתי ויותר. לא ציפינו לזה שזה מה שיהיה, אז אנחנו כל הזמן מופתעים לטובה".

אתמול הוציאה ארז שיר חדש שיצרה עבור ענקית הטכנולוגיה "אמדוקס" - "The “A” in amazing". "אני קוראת לזה שיתוף פעולה", היא משיבה לשאלה אם זה שיר או פרסומת. "אני חושבת שהרבה אומנים יכולים להעיד אותו דבר עם חשש, כי זה תמיד - איפה יעבור הגבול בין משהו שאתה מוכר למשהו שאתה באמת עושה ומאמין בו. והתוצאה היא ההוכחה, אנחנו כל כך גאים בקליפ הזה ושמחים שהוא יצא כמו שהוא יצא".

ואי אפשר להתעלם מהסערה שהתחוללה סביב הזמרת ביולי, כאשר התפרסם ריאיון שערך איתה מגזין בריטי, שם היא צוטטה: "אני מאמינה שה-BDS עשה עבודה חשובה בלהטיל זרקור על הסיטואציה, אבל אני מקווה שכל המאמץ, הזמן והכסף שהם השקיעו בזה - יושקעו בשיח ובחיבור. יש הרבה אנשים משני הצדדים שרוצים את זה".

היום, כמה חודשים אחרי הסיטואציה, היא מעכלת: "היו לסערה השפעות, בעיקר פנימיות - בהבנה שלי של הדברים, בשיעור הגדול שלמדתי. הבנתי שדיברתי לפני שידעתי איך לדבר. אני יודעת שזה מוזר להגיד את זה אבל אני טיפה שמחה שזה קרה. כל כך כאב וצרב באותו רגע אבל למדתי מזה שיעור חשוב של לנשום עמוק. וזה חשוב לי לייצג טוב את האנשים בישראל. האנשים בישראל הם מי שהביאו אותי לאן שאני היום".