החבורה המפורסמת מכולם – רייצ'ל, מוניקה, פיבי, ג'ואי, צ'נדלר ורוס, הלא הם ג'ניפר אניסטון, קורטני קוקס, ליסה קודרו, מאט לבלאנק, מת'יו פרי ודיוויד שווימר (בהתאמה), מגשימים את חלומם של מיליוני מעריצים ברחבי העולם. היום (שלישי) הושקה סדרת המוצרים הרשמית הראשונה של הסדרה "חברים", הכוללת חולצות, כובעים, כוסות ועוד. המחירים נעים בין 30 דולר ל-50 דולר לפריט.

 

View this post on Instagram

A post shared by Friends (@friends)

יחד בחרו השחקנים את הרגעים האהובים עליהם, ציטוטים וסצנות, מכל עונה – וישנם לא מעט כאלו מסדרה שרצה במשך עשור. אלא, והנה הקאץ': המוצרים יצאו בשלוש פעימות במהלך 9 החודשים הקרובים. המוצרים יסודרו לפי סדר כרונולוגי, כך שבחלק הראשון שיצא היום ישנם קטעים מעונות 1-3, בפעם הבאה יצאו עונות 4-6 ובפעימה האחרונה יצאו עונות 7-10. כל פעימה תהיה זמינה לקנייה לחודש אחד בלבד, ולאחריו תרד מהרשת.

 

הקולקציה החדשה של "חברים"
מתוך הקולקציה החדשה

העבודה המשותפת של חברי הסדרה ליצירת המרצ'נדייז מגיעה אחרי פרק האיחוד הרשמי והמרגש שיצא מוקדם יותר השנה. הפרק החדש, שעד לרגע זה לא שודר באופן רשמי בישראל, קיבץ את כל חברי הקאסט, כולל כמה אורחים מיוחדים, לשיחזור סצנות נבחרות ושיחה. האיחוד, כמו גם הסדרה עצמה, הצליח מאוד ורשם מיליוני צפיות ברחבי העולם.