סרטו החדש של אבי נשר, "תמונת הניצחון" היה עתיד לצאת לאקרנים ב-23 בספטמבר, אך נדחה בכמה שבועות וטרם נקבע לו תאריך יציאה סופי. עם זאת, הבוקר (רביעי) משתחרר הטריילר הרשמי של הסרט שמועמד ל-15 פרסי אופיר, שבו משחקים ג'וי ריגר, אמיר חורי, ידין גלמן, אליאנה תדהר, משי קליינשטיין, תום אבני ועוד. צפו בטריילר המלא

"תמונת הניצחון" הוא סרט התבגרות שמבוסס על אירועים אמיתיים. קיבוץ ניצנים, ראשית 1948, מחלקת "ג'ובניקים" מחטיבת גבעתי מגיעה כדי להגן על יושבי המקום לקראת הלחימה המתקרבת. במקביל, מתמקמת מחלקה חמושה של חיילים מצרים מול הקיבוץ הקטן, ואליהם מתלווה במאי קולנוע צעיר, אותו משחק חורי, שתפקידו לתעד את הלחימה, ובעיקר להשיג את "תמונת הניצחון" של הצבא המצרי. 

"תמונת הניצחון" - סרטו של אבי נשר (צילום: עמית יסעור, יח"צ)
מתוך "תמונת הניצחון" | צילום: עמית יסעור, יח"צ

בשני העולמות - הישראלי והמצרי - מתפתחות מערכות יחסים רומנטיות וחבריות. הבמאי המצרי מתעד גם את המתרחש בכפר וגם את המתרחש בקיבוץ ממול, ומוצא הרבה במשותף בין הצעירים בשני הצדדים. בקיבוץ צדה את עינו מירה, שאותה משחקת ריגר, שמתעקשת להשתתף בכל פעולה מבצעית לצד הלוחמים, ובמקביל מקיימת מערכת יחסים עם מפקד הכוח. סרטו של הבמאי הופך לקומדיית נעורים רצופת אירועים לא צפויים שמובילים לעימות אלים, שלא ברור מי ייצא ממנו בסוף עם התמונה מיוחלת.