לרגל פסטיבל המחול כרמיאל, שיוצא הערב (שלישי) לדרך זו השנה ה-34, מוציא עידן רייכל גרסה חדשה לשירו המצליח "מעגלים". הפסטיבל יימשך 3 ימים ולילות וישתתפו בו שורה ארוכה של אומנים ואלפי רקדנים, כפוף להגבלות הקורונה. עידן רייכל נבחר להשתתף כאורח הכבוד במופע הנעילה של הפסטיבל שיתקיים ביום חמישי, שם יבצע לראשונה את העיבוד החדש יחד עם שירת המונים הפתוחה לקהל הרחב. כ-1,500 רקדנים, תחת שרביטו של הכוריאוגרף גדי ביטון, יופיעו יחד איתו.

האזינו לביצוע החדש:
מילים ולחן: עידן רייכל, עיבוד והפקה מוסיקלית: יונתן ביטון, לירז זרחיה, אור שיש

על הכבוד הגדול שנפל בחלקו אמר רייכל: "הבחירה של פסטיבל כרמיאל בשיר "מעגלים" כשיר שילווה את ערב הנעילה היא מבחינתי סגירת מעגל מרגשת. כילד, נגן אקורדיון, גדלתי בפסטיבל כרמיאל. שם נחשפתי לשירי עם מכל העולם, שם ניגנתי ריקודי הורה בלי הפסקה, ושם על הבמה, כשהייתי ילד בן 11, הכרתי לראשונה את שושנה דמארי".

הכוריאוגרף גדי ביטון והמנהל האומנותי של הפסטיבל הודה לרייכל: "אנו גאים לחזור למסורת הישנה ולפתוח את פסטיבל המחול לקהל הרחב כשרייכל ממשיך את דרכה של מלכת הזמר העברי, שושנה דמארי, שנעלה את מופעי הפסטיבל בשנותיו הראשונות. בכך מסמלים השניים את המשך דרכם המשותפת".

מלבד רייכל, ישתתפו אומנים נוספים, ביניהם: שלומי שבת, עברי לידר, רביב כנר, נופר סלמאן, התקווה 6 ועוד. כיאה לפסטיבל המחול - במהלך כל ימי הפסטיבל יתקיימו הרקדות מסביב לשעון ויופיעו קבוצות מחול מקצועיות כמו קבוצת ארגון נכי צה"ל, להקת המחול ורטיגו ולהקת הבלט של ירושלים. לצד אלו יהיה גם מתחם "בירה ונשירה" עם שרה'לה שרון.