עדן אלנה מחממת מנועים לקראת האירוויזיון, ומשחררת היום (חמישי) ביצוע לייב חדש לשיר שייצג את ישראל באירוויזיון "Set Me Free". ההופעה החדשה צולמה במקום שבו צולם הקליפ, D City וכוללת ביצועים אקוסטיים גם לשירים "Fuego" של אלני פוריירה (השיר שייצג את קפריסין ב-2018 וכמעט ניצח את נטע ברזילי) "Arcade" של דאנקן לורנס (השיר הזוכה בתחרות שנערכה בתל אביב) ושימו לב לזה - קאבר ל-"Listen" של ביונסה. אלה כמובן, לצד השיר הרשמי של ישראל, שיצרו נעם זלטין, עידו נצר ועמית מרדכי. 

המשלחת הישראלית תמריא כבר ביום שבת הקרוב לרוטרדם, הולנד, שם תחל התחרות ב-18 במאי. עדן והצוות שאיתה כבר עובדים במרץ לקראת הנסיעה והחזרה הראשונה שבה יוצג השיר הישראלי, ביום ראשון ב-14:40. בחזרה הזו תיחשף בפני העיתונאים וחובבי האירוויזיון המושבעים כיצד תראה ההופעה על פרטיה - החל מההעמדה ועד השמלה שאיתה תופיע. 

האירוויזיון השנה, כמו אירועי תרבות רבים, יתקיים במתכונת שונה. הקהל יכלול בעיקר תושבים מקומיים, כשכמות הנוכחים הוגבלה ל-3,500 איש בלבד. גם מספר העיתונאים שנשלחו לסקר את התחרות צומצם ל-65% מבימים רגילים, ומגבלות בשל הקורונה הוטלו על גם אנשי המשלחות, שנאסר עליהם להסתובב ברחובות העיר ללא אישור. 

רגע לפני התחרות, הכנו לכם את המדריך המלא וכל מה שצריך לדעת על השירים שיתמודדו נגד עדן ברוטרדם:

החלק הראשון - שירי חצי הגמר הראשון בו תתמודד ישראל

החלק השני יפורסם הערב במגזין N12