"ברידג'רטון" אמנם נראית מהצד כדרמה תקופתית מרובת בגידות, תככים, מחוכים ותו לא - אבל יוצריה סמכו לא מעט על יכולת הסקת המסקנות של צופי הסדרה, דרך שימוש בפרטים מוכמנים ורמזים דקים שמיועדים לצופים חדי העין בלבד (מה שמכונה באינטרנט כ"ביצי פסחא"). על חלק מרמזים אלו הצופים הצליחו לעלות גם בלי עזרה מיוצרי וכוכבי הסדרה, אבל הגילוי של אחת מאותן ביצי פסחא הוצף דווקא על ידי כוכבת הסדרה, ניקולה קוכלן, שמגלמת ב"ברידג'רטון" את פנלופי פת'רינגטון. מכאן והלאה: ספוילרים לסיום העונה הראשונה של הסדרה, אז היזהרו.

כפי שהתגלה לתדהמת הצופים בסוף העונה הראשונה, דמותה של הרכילאית שמסעירה את חיי החברה הגבוהה בלונדון, ליידי וויסלדאון המסתורית, היא למעשה פנלופי התמימה והמבוהלת. השבוע שאלה קוכלן בחשבון הטוויטר שלה: "האם מישהו שם לב לביצת הפסחא החשובה עבור פנלופי בסצנה הראשונה שלה בסדרה?". רבים מעוקביה של השחקנית ויתרו על המאמץ ואחת מהן אף הגיבה וכתבה "ניקולה, כבר הפסדתי יומיים שלמים בפעם האחרונה בה התקרבתי ל'ברידג'רטון' ואת מנסה לגרום לי לצפות בה שוב מההתחלה!".

לבסוף התשובה הנכונה הגיעה: בסצנה הראשונה שלה בסדרה, דמותה של פנלופי אוחזת בנוצה, מה שקוכלן אישרה שהוא אזכור ישיר לעט הנוצה איתו הליידי וויסלדאון כותבת את טורי הרכילות שלה. קוכלן סיפרה שהאביזר המסגיר היה בחירה שלה לצילומי הסצנה הראשונה. למרות ש"ברידג'רטון" הייתה פריצתה הגדולה של קוכלן למיינסטרים, אפשר לראות אותה בעוד סדרה שזמינה לצופה הישראלי בנטפליקס: "בנות דרי", הסיטקום על חבורת תיכוניסטיות באירלנד בשנות התשעים, בה קוכלן מגלמת את קלייר המפוחדת.

למרות הרמז הדק שקוכלן שתלה בצילומי הסדרה, לא רק הצופים הופתעו מזהותה של וויסלדאון (שאת קולה מספקת השחקנית זוכת האוסקר, ג'ולי אנדרוז) אלא גם חלק מהשחקנים עצמם. השחקנית גולדה רושובל, שמגלמת בסדרה את המלכה שרלוט, סיפרה בריאיון ל"Netflix Afterparty" - פאנל  קומיקאים, מומחים ואורחים המיועד לניתוח וקידום התכנים של נטפליקס - שלא ידעה עד שידור הסדרה מיהי אותה ליידי וויסלדאון, משום ששחקני הסדרה לא קיבלו את הסופים הנכונים לתסריטים אף פעם. "אם הם לא קראו את הספרים, אף אחד מקאסט השחקנים לא ידע", סיפרה רושובל.