לאורך כל שנות קיומה, הטלוויזיה האמריקאית ידעה אינספור אופרות סבון - חלקן הצהירו על עצמן ככאלה במודע, ואחרות העדיפו תארים מעט יותר מכובסים, כמו "דרמת משפחתית" או "מותחן פסיכולוגי". לחבורה הזאת, שכוללת את "עקרות בית נואשות" ו"אימפריה", הצטרפה בשנת 2011 גם "נקמה" - דרמה המבוססת באופן רופף על "הרוזן ממונטה כריסטו" שהחזיקה מעמד במשך ארבע עונות. וכמו כל סדרה אי פעם, גם הכוכבים של "נקמה" עובדים בימים אלה על איחוד מתוקשר.

השחקנים של "נקמה", בהם הכוכבת הראשית אמילי ואן קאמפ (שהשתתפה גם ב"אחים ואחיות" ובכמה מסרטי מארוול) צפויים להיפגש ב-6 בפברואר לאיחוד וירטואלי, שלא יכלול חומר מתוסרט כלשהו, וייערך בפלטפורמה האינטרנטית Tixr. כמו רבים מאירועי האיחוד הללו, גם זה של "נקמה" נערך בעיקר למטרות צדקה, ולגולשים יש אפשרות לתרום סכום כסף גדול עוד יותר כדי לקבל עוד מהקאסט. כך, מי שירצה לשחק בפיפ"א עם ג'וש באומן (שגילם את דניאל גרייסון) יוכל לעשות זאת בתמורה ל-200 דולר, ומפגש אישי עם אחד מהשחקנים - כזה שיימשך רק לשתי דקות וחצי - יעלה לכם 80 דולר. אבל למרות המטרות הטובות, מתברר שלא הכל הולך חלק מאחורי הקלעים, בעיקר בגלל שאחת הכוכבות של הסדרה בכלל לא הוזמנה לקחת חלק באירוע.

השחקנית כריסטה ב. אלן, שבעברה גילמה גם את גרסתה הצעירה של ג'ניפר גארנר בסרט "פתאום 30", העלתה מוקדם יותר השבוע פוסט לאינסטגרם בו עדכנה את עוקביה כי היא לא תשתתף באיחוד של כל חברי הקאסט. אלן - שדמותה בסדרה, שרלוט גרייסון, כיכבה בכל העונות והייתה חלק מכמה צירי עלילה מרכזיים - כתבה ש"אני מקבלת המון הודעות על האיחוד של 'נקמה' שקורה ב-6 בפברואר. כמובן שהייתי שמחה להיות שם עם כולכם, אבל כרגיל אף אחד לא הזמין אותי".

View this post on Instagram

A post shared by . (@christaallen)

ובזמן שלא ברור מה פשר ה"כרגיל" העוקצני בפוסט של אלן, השחקנית דאגה להוכיח שהיא עדיין בקיאה בנושא הסדרה, והציגה נקמה משלה: "אם דמי הכניסה לאיחוד גבוהים לכם מדי בזמנים קשים כאלה", כתבה, "תרגישו חופשי לבלות איתי בטיקטוק בשידור חי באותו זמן, באותו יום, בחינם". "אולי הגישה הזאת היא הסיבה בגללה לא הוזמנת", תהה אחת מעוקביה של אלן, אך היא מיהרה להשיב לו ש"אם להתנגד לבריונות זו טעות, אני לא רוצה לצאת צודקת". 

היוזמה של אלן, יש לציין, לא נפלה על אוזניים ערלות. מדלין סטו, כוכבת אחרת של הסדרה שנכון לשלב זה גם לא צפויה לקחת חלק באיחוד הווירטואלי, כתבה לה: "את אישה כל כך חכמה. אני אהיה חייבת להוריד טיקטוק רק כדי לצפות בך". שחקנית אחרת מ"נקמה", אשלי מדקוויי (שגם היא לא הוזמנה), כתבה לה בתמימות "אני אוהבת את התמונה הזאת שלנו. מרגיש כאילו צילמנו את זה אתמול". ואגב, אם הגעתם לכאן בגלל הדיווחים שהופצו לפני כשנתיים, לפיהם "נקמה" צפויה לזכות חידוש - זו הזדמנות טובה לספר שהפרויקט נגנז ביוני האחרון. בקצב הזה, אולי יהיה חכם יותר דווקא ללכת על סדרה שתתמקד בדרמה בין השחקנים, ולא בין הדמויות.