הקהילה הישראלית במיאמי סוערת בימים האחרונים לאחר דיווח בתקשורת המקומית על אלימות שהופעלה לכאורה מצד חבר הקהילה בשם יוסף אזור, כלפי ג׳ (השם המלא שמור במערכת), בת זוגו לשעבר, שכיכבה לפני כמה שנים בתכנית ריאליטי בישראל. מהפרסומים עולה כי אזור נעצר ביום שלישי האחרון בחשד שנכנס לדירתה של בת זוגו לשעבר באזור יוקרתי במיאמי, כפת אותה בידיה וברגליה, עינה אותה במשך שעות ארוכות, גזר את שיערה וגם ניסה לפגוע בפניה באמצעות כיריים קרמיים חשמליים.

יוסף אזור, החשוד שתקף את בת זוגו לשעבר (צילום: צילום מסך מתוך WPLG Local 10)
צילום: צילום מסך מתוך WPLG Local 10

בתקופה האחרונה ג׳ חיה ועובדת במיאמי עם הקהילה הישראלית בעיר והיא נחשבת שם דמות מוכרת מאוד. מהדיווחים עולה עוד כי היא ציפתה למשלוח אוכל שהזמינה, וכשפתחה את הדלת אזור הדף והפיל אותה לרצפה, משך בשיערה ודרש ממנה את סיסמת הטלפון הנייד שלה. 

כשסירבה הוא הכה אותה בזרועותיה ובפרצופה. לאחר מכן כבל אותה בחבלים בידיה וברגליה ולמרות שהתחננה שיעזוב אותה, המשיך להחזיק אותה כך במשך שעות ארוכות, ניסה לחנוק אותה ואף איים שישפוך עליה חומצה. 

שותפתה לדירה ניסתה ליצור עם ג׳ קשר וכשהגיעה לבית מצאה שם את בן הזוג כשברשותו שני הניידים שלה. בפקודת המעצר שלו יש שורה של סעיפים ובהם פריצה, שוד, חטיפה, תקיפה חמורה ואחזקת כלי נשק. לפי מקורבים ג' מסתובבת מאז עם שמירה צמודה. אזור טען בחקירתו שהיא החלה את הקטטה כשדרשה ממנו להתגרש מאשתו והוא סירב.

מערכת "ערב טוב עם גיא פינס" שוחחה עם כוכבת הריאליטי והיא אמרה שהיא מכירה את פרטי המקרה, אבל היא מכחישה כל קשר אליהם וטוענת שהיא אינה קשורה לדיווחים בתקשורת המקומית.