ואז באה "חזרות": בתקופה האחרונה כולם מדברים על נועה קולר, למרות שכבר שנים היא אחת מהשחקניות העסוקות והמוערכות שהיו כאן. עשור על הבמה של תיאטרון גשר, מעבר מרשים לטלוויזיה, והשתתפות בשורה של סדרות מצליחות. בדרך, היא מספיקה גם לזכות באוסקר הישראלי על תפקידה בסרט "לעבור את הקיר". כל אלו יחד, לא הכינו אותה להצלחה הגדולה של הסדרה "חזרות", אותה כתבה יחד עם בן זוגה לשעבר ארז דריגס – שגם משחק את בן זוגה בסדרה. בריאיון לדנה ויס סיפרה קולר על השמחה מההצלחה הגדולה, ועל הספקות שהיו בדרך. צפו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"זה מפתיע אותי ההצלחה הזו, בחיי. כל החיים הרגשתי שאני שחקנית ושאני אהיה שחקנית, אבל אף פעם לא הייתה קבוצה שעמדה מאחוריי. זו הייתה בעיקר אני שהחזקתי מעצמי" הסבירה קולר על החוויה בתור שחקנית מתחילה. "בגיל 27-26 הייתי בטוחה שאקבל רק תפקידי משנה ושתמיד אהיה רק החברה הכי טובה של הגיבורה, וזה הפחיד אותי שאני אתקע שם לנצח ושאין מעל, אין מעבר".

נועה קולר וארז דריגס (צילום: החדשות 12, חוסין אל אוברה)
קולר ושותפה לכתיבה (ובן הזוג לשעבר), ארז דריגס | צילום: החדשות 12, חוסין אל אוברה

למרות ההצלחה העצומה של הסדרה, קולר מספרת על החרדות שמלוות אותה לצד האהבה הגדולה שלה היא זוכה בימים אלו. "אני מפחדת מלהיכשל, מלהיות לא טובה, מלמצות את זה, להתחרפן, שיעלה לי. זה אומר בגדול להתנתק מחיבור אמיתי ואותנטי שקשור בדברים לא נוצצים כמו עבודה קשה, סבלנות, סיזיפיות ועוד. אני פשוט עם יד על הדופק, שואלת את עצמי אם הייתי נחמדה למי שסביבי, שאלתי את השם, או אם אמרתי תודה".

בסופו של יום, קולר שמחה על המקום שבו היא נמצאת, ומבחינתה הוא מהווה סוג של הגשמת חלום. "אני מתרגשת נורא, באמת. לא יכולתי לחלום שזה יהיה ככה, חשבתי שזה יהיה תל אביבי ונישתי, ולא חשבתי שזה יתפוס את המדינה. כבר דמיינתי את הביקורות כמו 'למה היא הייתה חייבת לנסות לכתוב גם? כל כך אהבנו אותה בתור שחקנית', אבל פתאום ביקורת טובה, ועוד ביקורת ועוד ביקורת, ופתאום גם קוראים לי צוץ ברחוב! אני כבר שנים עם הצוץ הזה!".