אחרי הדואט עם אייל גולן: עידן רייכל תחת מתקפה. אתמול (חמישי) הוציאו אייל גולן ועידן רייכל, שניים מהזמרים הכי מצליחים בישראל, שיר משותף ראשון בשם "מכל הכוכבים בלילה". רייכל העלה את הדואט החדש לעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלו, והביקורות לא איחרו לבוא.

"אם יש דבר שמשמח אותי, זה לראות כל כך הרבה תגובות של אנשים שמאוכזבים מהשת"פ הזה. אוהבת את היצירות שלך, לזאת לא הצלחתי להאזין מבחירה - אין שום סיבה לנרמל התנהגות כמו של גולן", כתבה אחת הגולשות בתגובה לקליפ , זכתה למאות לייקים.

גולשת אחרת כתבה: "עצוב שאתה, עם כל מה שבחרת לייצג ולהציג לקהל שלך במשך כל השנים, בחרת לשתף פעולה עם הוגה "הפותמוביל", אכן גאווה גדולה".

הגולשים נגד עידן רייכל (צילום: הפייסבוק של עידן רייכל)
התגובות לשיתוף הפעולה בפייסבוק של עידן רייכל | צילום: הפייסבוק של עידן רייכל
הגולשים נגד עידן רייכל (צילום: האינסטגרם של עידן רייכל)
גולשת מגיבה: "בחירת שיתוף פעולה מצערת" | צילום: האינסטגרם של עידן רייכלהשיר שכאמור יצא אתמול, עומד כרגע על כ-310 אלף צפיות ביוטיוב אבל זה לא מונע ממעריצים רבים של רייכל לבקר אותו על ההחלטה לשתף פעולה עם גולן. "אף פעם לא הופיעה המילה "אכזבה" כל כך הרבה פעמים בפוסט של עידן רייכל".

"מעריצה ומעריכה אותך מהרגע הראשון שאני זוכרת בחיים שלי, על המוזיקה, על הערכים, קשה לתפוס שאדם ערכי ומדהים כמוך, שיש לו שתי בנות קטנות, בחר לעשות שיתוף פעולה עם אייל גולן. הלב נשבר, אי אפשר להתייחס לזה נטו מקצועי במקרים האלה, איזה בחירת שיתוף פעולה מצערת".

מטעם יחסי הציבור של אייל גולן נמסר: ״המוזיקה מדברת בעד עצמה״

 

מטעמו של עידן רייכל טרם נמסרה תגובה.