הזמר המצליח איתי לוי עבר שנה מטלטלת שבה נפרד ממנהליו לשעבר, אייל גולן ובני פרץ, פתח משרד עצמאי בשם "רות הפקות" וביטל עשרות הופעות בשל הקורונה. אך גם במישור האישי הוא חווה תקופה לא קלה, כשאמו עברה אירוע מוחי חמישי במספר והתאשפזה לתקופה ארוכה של כמה שבועות.

בשבועות האחרונים מערכת ערב טוב עם גיא פינס ליוותה את לוי במשרדי "רות הפקות", בצילומי הקליפ החדש לשירו "רוקדים עם הדמעות" ובמפגש המרגש עם אמו רות לאחר ששוחררה מבית החולים. "אמרתי לה שהכל יהיה בסדר ושתהיה חזקה, אני משקר לה בגדול", הודה הזמר בעודו מנסה לעצור את הדמעות, בשיחה לפני שפגש את אמו. "אני לא מאמין שיכול לקרות נס".

"אני לא פסימי, אבל אני לא חי באשליה שיום אחד אכנס לחופה ואמא שלי תרוץ איתי בדרך, הכל טוב. אני מכין תסריטים בראש, זה מאוד קשה. כשיושבים על כיסא זה סוף הדרך כמו שאומרים, ולא מגיע לה. זה מפחיד מאוד להישאר לבד, היא העולם שלי".

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7)

"אני מקווה שיישאר ככה, שלא יהיה יותר גרוע. זה לא פשוט, אני רוצה שהיא תעמוד". המפגש המרגש בין רות לבנה על ספות הבית ולא בנוף בית החולים, לא נגמר לפני שהשניים שרו האחד לשנייה את השיר "תודה לך" של רז חדד, שזכה לחידוש של לוי בשנה שעברה, ולא הצליחו לעצור את הדמעות.

אבל זאת לא הדרמה היחידה שמתחוללת בחייו של לוי. כזכור, אחרי שהשותפים לשעבר פרץ וגולן החליטו לפרק את החבילה, הזמר המצליח להחליט לפנות לדרך עצמאית, שילם לגולן שישה מיליון שקלים והפך לבעלים של עצמו ושל שיריו. פרץ ההמום נשאר מחוץ לעסקה, ולא הסתיר את דעתו על המהלך.

"איתי זה רוע שלא נתקלתי", אמר פרץ בראיון לאולפן שישי, "אני שומעת שיר שלו ומצטמרר לי הגוף, אני מיד מנתק את כל מה שיש בסביבה. אני לא מאמין שיש רוע כזה. איתי עשה לי יותר רע מכל מה שהיה לי עם אייל (גולן). מבחינת הפגיעה, יש את בני שלפני ובני שאחרי. אם יש משהו שאני מצטער עליו בחיים זה שהכרתי את איתי לוי".

לוי שראה את הראיון של מנהלו לשעבר לא מיהר להגיב, ונראה שגם עכשיו הוא בוחר את המילים שלו בקפידה: "מילים קשות, זה לא נוח, במיוחד מבן אדם שהיה קרוב אלייך כל השנים. אומרים 'שומע בזיונו ידום וישתוק', ולפעמים אולי צריך לקבל את הביזיון הזה. זה סוג של מקווה. לא היית יכול לראיין אותי ביום שלמחרת, אבל יש לי הכרת הטוב אליו, אני שם את כל הרפש בצד".

"אני לא הייתי אומר מילים כאלה, במיוחד לא עליו. כל פרידה היא כואבת, ולפעמים לא כל דבר מתאים לך אז אתה בוחר להגיד מילים שיכולות להיות גם קשות מאוד, וגם יכול להיות שאני מאחל לו הצלחה בדרך ושימשיך, שיפרח והכל בסדר. אבל זאת הייתה בחירה שלו".

להגיד "אחד הדברים שאני מצטער עליהם זה שהכרתי אותו" זה משפט מאוד קשה.
"להגיד לך שזה לא פגע לי בנשמה וזה לא כאב לי, אני לא יכול לשקר. אבל אני עברתי כל כך הרבה דברים בחיים שאם הייתי נשבר מהדבר הזה, מבחינתי לא ניצחתי את החיים".

אבל הדרמות לא נגמרות רק אצל פרץ. גם שותפו לשעבר גולן הסיר עוקב באינסטגרם מלוי ובשנת 2020, במיוחד אחרי "פרשת הסרת העוקב" עם אופירה אסייג, אנחנו כבר מבינים מה זה אומר. "אני לא כזה בקשר עם אייל, בסדר, נחמד. אני ממשיך לעקוב אחריו חד שמעית. מותר לו לא לעקוב חזרה, הוא יותר מבוגר ממני".

ראינו בעולמות של אופירה ושלו לאן זה הוביל.
"אני חושב שמאז שהוא הוריד לה עוקב היא רק פורחת".