תקלה באתר הפסטיגל, רבים לא הצליחו להיכנס ולצפות במופע: הורים רבים שרכשו עבור ילדיהם כרטיס לצפייה במופע המקוון של הפסטיגל, שמציין השנה 40 שנים לקיומו ומועבר לראשונה ברשת עקב התפשטות נגיף הקורונה, התלוננו הערב (חמישי) כי אין ביכולתם להיכנס לקישור שמאפשר את הצפייה במופע. כשעה לאחר שהחלה התקלה, הודיעה ההפקה כי היא תוקנה: "מתנצלים על העיכוב. כל מי שרכש קוד יוכל לצפות במופע מתחילתו ובמלואו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ככל הנראה שהאתר בו מופיע הקובץ לצפייה קרס עקב עומסים גדולים על השרתים. מהפקת הפסטיגל מסרו שהם פועלים לתיקון התקלה תוך זמן קצר – ובכך לאפשר את הצפייה במופע בהקדם. רבים מרוכשי הכרטיסים קיבלו למכשירי הטלפון שלהם את ההודעה: "לקוח יקר, ישנה תקלה טכנית במערכת, אנחנו עובדים על זה במרץ. כל מפתח יראה את המופע בשלמותו ברגע הכניסה". 

פחות משעה לאחר הדיווחים הראשונים על תקלות, בהפקת הפסטיגל מסרו שהתקלה נפתרה במרבית הקודים: "חשוב לציין שכולם יצפו במופע מתחילתו ועד סופו, כל קוד הנו צפייה מלאה מרגע הכניסה לאתר. בבקשה להיאזר בסבלנות. כך או כך, המופע יהיה פתוח לצפייה במשך שבוע. 

בעקבות משבר הקורונה, מופעי הפסטיגל שמנקזים אליהם מדי שנה מאות אלפי ילדים, לא התקיימו השנה במתכונת הרגילה. לפיכך, בהפקה יזמו מופע מקוון שבו משתתפים הכוכבים מכל הזמנים. במאי המופע, חנוך רוזן, אמר:  "ידעתי שזה לא יהיה כלכלי, אבל הייננו חייבים לעשות משהו השנה. יש לזה חשיבות – שירים ומוזיקה, זה מרים ונותן תקווה".‎