בכירים בענף התרבות בישראל השתתפו היום (שני) במיזם אריזת חבילות מזון עבור נזקקים מתעשיית האירועים והתרבות, שמצבם הכלכלי הורע משמעותית בעקבות משבר הקורונה. אריזת החבילות התקיימה באקספו תל אביב. בריאיון ל-N12 סיפרה הזמרת והשחקנים מארינה מקסימיליאן בלומין מדוע הגיעה ותרמה מזמנה למיזם: "יש לנו את הבמה להזכיר למנהיגים שיש מאות אלפי אנשים שנגזלה מהם הפרנסה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בין האומנים שהגיעו: ניב מדר, פנינה רוזנבלום, מושיק עפיה, ליאור רז, אביב גפן, מארינה מקסימיליאן, אברהם טל, רגב הוד, צביקה הדר, אליעד נחום, בניה ברבי, אקי אבני ואחרים.

בריאיון ל-N12 סיפרה מארינה על המצב של חבריה למקצוע: "הם הורים לילדים, אזרחים שומרי חוק שמשלמים 50% מהשכר למדינה מתוך ציפייה שכשיגיע הרגע המדינה תהיה לצידם. בינתיים זה כישלון מפואר". 

מארינה הוסיפה: "לפרנס את המשפחה זה לא בידור ופנאי. זו זכות בסיסית. כל איש במקצוע שלו. העצמאיים הם אלה שהפכו את ישראל לכוח כלכלי חזק. המנהיגים אמורים לדאוג לנו, אבל הם עסוקים במורכבות. המצב עגום". 

אלירן ברדוגו, מפיק האירוע וממובילי ועד הפעולה של תעשיית האירועים והתרבות, אמר: "היום אנחנו דואגים לאחים שלנו, עובדי התעשייה ומשפחותיהם שחלקן הרב הגיע לפת לחם. אנחנו מקווים שמממשלה תעביר את המענקים החיוניים עליהם התחייבה ושיחד נעבור את המשבר הקשה הזה ונוכל לצאת ממנו עם ראש מורם. אני מזמין את כל מי שיכול להצטרף אלינו ולתרום כדי שנוכל לעזור לאנשים האלו להחזיק את הראש מעל המים".