שש וחצי שנים עברו מאז נהרג השחקן פול ווקר, שידוע בעיקר בשל השתתפותו בסרטי "מהיר ועצבני", בתאונת דרכים קטלנית. אלא שהקשר שחיבר בינו לבין שאר השחקנים בסדרת הסרטים הזו, כך נדמה, רק הולך ומתחזק ואפילו חוצה דורות ומגדרים.

אתמול פרסמה בתו של פול, מדו בת ה-21, תמונה בחשבון האינסטגרם שלה מתוך בילוי משותף שלה עם שלושת ילדיו של וין דיזל - וינסנט בן ה-10, סימילס בת ה-12 ופולין בת ה-5 (הקרויה על שמו של פול). הכיתוב מתחת לתמונה הבהיר שהארבעה קרובים יותר מתמיד - "משפחה, לנצח".

View this post on Instagram

family, forever

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

זו רק ההוכחה האחרונה בשרשרת ידיעות מחממת לב לפיהן חברי הקאסט של ווקר עדיין זוכרים אותו ונשארו בקשר צמוד עם משפחתו. בחודש נובמבר האחרון, כאשר מלאו 6 שנים למותו של פול, כתב דיזל הקדשה מיוחדת למדו באינסטגרם: "אני יכול לומר שאני כל כך גאה באדם שאת הופכת להיות... אבל האמת היא שתמיד הייתי גאה בך. מזל טוב מדו! אני יודע שזה יום ההולדת ה-21 שלך ורצית לחגוג אותו ביפן, אבל למשפחה יש עוגה שמחכה לך כשתחזרי הביתה. אז תמהרי. אני אוהב אותך, ילדה. דוד וין". 

מדו, מצדה, הגיבה לפוסט בהתרגשות: "תודה רבה רבה! לא יכולה לחכות עד שאראה אותך בקרוב, ואת המלאכים הקטנים שלי. אוהבת אותך". כחודש לאחר, מכן נכחו השניים יחד בפרמיירה של הסדרה המצויירת "Fast & Furious Spy Racers", מבית המותג הקולנועי בו כיכב ווקר. 

מדו בהחלט מקפידה להנציח את זכר אביה: לפני כשלושה חודשים היא פרסמה לראשונה סרטון ביתי של פול במהלך אחד מימי הולדתו, בו היא קופצת עליו ומחבקת אותו. "לא חשבתי שאשתף את זה אי פעם, אבל זה הרגיש נכון", היא כתבה. "תהיו טובים, אני אוהבת אתכם, הישארו בטוחים".

ווקר, כזכור, נהרג כתוצאה מתאונה בזמן שישב במושב שליד הנהג בפורשה של חברו, רוג'ר רודס, שנהרג אף הוא. מדו תבעה את חברת המכוניות הגרמנית בשנת 2015 משום שטענה כי אביה שרד את התאונה אבל נלכד בתוך המכונית הבוערת בגלל חגורת הבטיחות, וכתוצאה מכך נשרף למוות. הצדדים הגיעו להסכם פשרה בשנת 2017 תמורת סכום לא ידוע. מדו אף תבעה פיצויים ממשפחתו של רודס וקיבלה סכום של כ-10.1 מיליון דולר.

View this post on Instagram

I never thought I’d share this. But it felt right. Be good. I love you. Stay safe. xx

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on