לאחר שבשנה שעברה לא התקיימה מסיבת פורים השנתית, עיריית תל אביב לא תוותר השנה והיא החליטה על חידוש המסורת בפורים הקרוב (מאז 1989). ב-6 במרץ תתקיים המסיבה הגדולה בלוקיישן חדש, גן צ'ארלס קלור, ועל הפקת המסיבה אמונים "ד'פלוס הפקות" וקבוצת Nox התל אביבית (אמש, קנטה, אטלנטה ועוד). 

>> לכל המסיבות בפורים 2020

כזכור, בשנה שעברה המסיבה השנתית בוטלה מכיוון שהעירייה העדיפה להשקיע את הכסף באירוויזיון ששולב עם אירועי הגאווה. זו הפעם הראשונה שהמסיבה תתקיים בגן צ'ארלס קלור, אשר אירח בשנים האחרונות את מיטב האירועים המרכזיים של העיר כמו כפר האירויזיון, מצעד הגאווה והלילה הלבן.

גורמים בהפקה מסרו ל-mako: "הקהל מאוד נרגש ומצפה לאירוע לאחר ההפסקה שהייתה בשנה שעברה, וכך גם אנחנו. מבטיחים לחזור בגדול עם הלוקיישן החדש".

ניתן לפרסם כי האמנים שיקחו חלק ברייב הגדול הם אלפה פורטל (אייס ונטורה ואסטריקס), איתי גאלו יארח את עדן חסון, טריפל יארחו את סאבלימינאל, פלקס בק טו בק עם מושיק, עדי שבת ואמנים נוספים. במת טכנו בצפון הפארק בה ינגנו מגית קקון, גיא מנצור, חיים, לייבו וזרחי, אוריה קלפטר עם אלה גוטמן, ריי הראל ועוד. בנוסף, לראשונה הרייב יכלול מספר במות ענק משני צידי המתחם עם סגנונות מוזיקה שונים. 

מצעד הגאווה
הלוקיישן החדש, גן צ'ארלס קלור | צילום: חדשות 2

במקביל למסיבה הענקית יוכלו הבליינים ליהנות מיריד רחוב אורבני המציע מגוון של פריטי אופנה ומוזיקה בדגש על תרבות הרחוב, מוצרים אקולוגים, ודוכני שתייה ואוכל.

המסיבה תתקיים ב-6 במרץ (יום שישי) בגן צ'ארלס קלור, החל מ-12:00 ועד 17:00. הכניסה חופשית ללא הגבלת גיל