לכל בית עסק יש את הכללים הטיפשיים שלו, שכל העובדים צריכים להישמע להם אם הם רוצים לעבוד בחברה, והוליווד אינה יוצא דופן. גל גדות גילתה את זה בשבוע שעבר על בשרה, כאשר הוכרחה לטוס הלוך ושוב במטוס פרטי עקב החשש מווירוס הקורונה.

מה הביג דיל? ובכן, גדות הצהירה בעבר שהיא לא תטוס יותר במטוסים פרטיים משיקולים סביבתיים, וזאת כדי לצמצם את פליטת הגזים לאטמוספרה. אז מה פתאום היא טסה מלוס אנג'לס, בה ממוקם ביתה, לאטלנטה, בה היא מצלמת סרט חדש בשם "התראה אדומה" (Red Notice)? כאמור, מדיניות חברה.

חברת ההפקה של הסרט הזה היא נטפליקס, ונטפליקס לא מוכנה לקחת סיכונים שאחד מכוכבי הסרט יידבק בווירוס, ייכנס לבידוד וישבית את כל ההפקה למשך שבועות על גבי שבועות, במקרה הטוב. מה שאומר שגדות, וגם שחקנים שמככבים לצדה בסרט – דווין "דה רוק" ג'ונסון וריאן ריינולדס - הוכרחו להשתמש בצי המטוסים הפרטיים של החברה כדי להגיע לסט הצילומים, זאת למרות שגל הייתה מעדיפה אולי לטוס בטיסות מסחריות.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot's Coming Projects: (@vanzekin018) on

זו הסיבה שגדות צולמה השבוע כשהיא יוצאת ממטוס פרטי, מה שגרם בתחילה להרבה אנשים להרים גבה. בינואר האחרון אמרה גל בראיון למגזין פיפל שהיא דואגת לשלומו של כדור הארץ ולכן היא לא טסה במטוסים פרטיים, נמנעת משימוש בשקיות פלסטיק, ממחזרת ועושה מה שהיא יכולה כדי לסייע לסביבה ולהוות דוגמא עבור שתי בנותיה. כעת היא יכולה להגיד בלב שלם שהיא עדין עושה את כל אלה באופן פרטי, אבל זו נטפליקס שמכריחה אותה לזהם בקטע מקצועי.