טים אינזנה, אמן וכוכב רשת בהתהוות, בילה את 100 הימים הראשונים של השנה בשידור מסביב לשעון בטוויץ' – בלי לצאת לרגע מהחדר בו הוא מתגורר. עם מיטה, מטבח קטן ושירותים שבנה במשך חודשיים וחצי בפאתי הנכס המשפחתי, הוא משדר לאלפיים העוקבים שלו בטוויץ' את שגרת יומו – ועכשיו יש לו פרויקט שאפתני אפילו יותר: לנעול את עצמו בחדר למשך 5 עד 10 שנים נוספות שבהן ימשיך את השידור. המחיר: 5 או 10 מיליון דולר.

אינזנה, בן 34 מלוס אנג'לס, מספר שהוא תמיד התעניין בשידורים חיים כמדיום אמנותי, עוד לפני שהאופציה בכלל הייתה זמינה בפלטפורמות המקובלות כמו יוטיוב או אינסטגרם. "מדובר בהפך הגמור של מה שאנחנו עושים ברשתות, שזה לבחור רגעים ספציפיים וליצור מהם נרטיב לחיים שלנו", הוא אמר בראיון למגזין "אינסיידר". לדבריו, ההחלטה להסתגר בחדרו ולתעד את עצמו מסביב לשעון התקבלה אחרי שיחות מרובות עם משפחתו וחבריו, והוא מתעקש שהמטרה היא לא לבצע פעלול, אלא באמת ליצור יצירת אמנות.

המודל הכלכלי של אינזנה פשוט: עבור 5 מיליון דולר, הוא ינעל את עצמו בחדר ריק למשך 5 שנים וישדר את עצמו ל-20 הרוכשים המאושרים. בנוסף, הם יקבלו לביתם מסגרת בהתאמה אישית שתתלה על הקיר וממנה יוקרן השידור. אם הוא יימצא רוכש בודד שיסכים לשלם 10 מיליון דולר עבור המיזם, הוא יישאר בחדר למשך 10 שנים. ויש לו הצעה נוספת, שאפתנית קצת פחות: אם מספר העוקבים שלו יחצה את רף 7,000 העוקבים, עבור הוא ימשיך את השידור הנוכחי למשך זמן שלא יעלה עד 5 שנים.

נכון לעכשיו, לאינזנה יש 2,000 עוקבים בלבד בטוויץ' וכ-15 אלף עוקבים בטיקטוק; כל מנוי חדש שירצה ולתמוך במיזם ישלם 4.99 דולר בחודש, ויקבל, בתמורה, שידורים מסביב לשעון. לא ברור האם הוא יצליח להגיע לרף העוקבים הנדרש, אך לעת עתה, ארוסתו תומכת בו ומביאה לו מצרכים דרך החלון. "אני לא יודע בדיוק מה אני עושה", הוא הודה. "אני פשוט מנסה לפעול לפי תחושת הבטן שלי ולהפוך את העולם למקום טוב יותר".