אילן לוקאץ' (צילום: רויטרס)
מה ניבאו המיסטיקנים? | צילום: רויטרס

בפרוס עלינו האיסרו-חג של יום הנכבה של הסוקרים, חשבתי לעצמי, אולי באמת כדאי לבדוק אפשרויות חיזוי אחרות. הכוכבים - כן, הכוכבים - הם לא משקרים אף פעם, גם לא בקלפי המדגם, זה ידוע. וקלפי הטארוט, הם אומרים רק אמת. ותיקשור עם חוצנים, שם בטוח חיכו לנו התשובות המדויקות יותר.

הצטרפו לדף הפייסבוק של אילן לוקאץ'

אישית אני התחלתי להבין את זה כשהגיע שוב ושוב, ככל שהתקרב מועד הבחירות, אותו מסר לפייסבוק שלי, מהאסטרולוג והנומרולוג מוטי פישנזון. במסר מפישנזון הוא חוזה "הפתעה בבחירות: יצחק הרצוג ייבחר לראשות הממשלה". פישנזון צירף גם מספר סלולרי, למקרה שאני ארצה עוד פרטים על ניצחונו של הרצוג. מוטי, ברשותך אני מוחק עכשיו את המספר, אוקיי?

אז מי לדעתכם, מבין האסטרולוגים, הנומרולוגים, המתקשרים ועוד מהעדה הזאת, הצליח לחזות אירוע ניואנסי כזה כמו 30 מנדטים לליכוד וניצחון מוחץ לנתניהו? כי זה הרי בטח כתוב בכוכבים כמו קשת אחרי הגשם, נכון?

נו, הנה האסטרולוגית גילה בויום, לדוגמה. אצלה היה תיקו, ואי אפשר להרכיב קואליציה. חבל, גילה. חבל. ברוח אופטימית זו המשכתי אל הנומרולוג והמיסטיקן ינון בן דוד. הוא, כבר באוקטובר הוא חזה את הקדמת הבחירות, ככה שבהחלט היו לי ציפיות ממנו. ואז התברר שינון בן דוד חזה עוד דברים. למשל שמעמדו של ביבי ייחלש; ושש"ס תפתיע ותתפרק סופית; ושיאיר לפיד יצליח להוריד את מחירי הדיור עם חוק מע"מ אפס שלו. אוי. או בשתי מילים: אוי ויי.

ניבאה יום מוצלח להרצוג. בויום
ניבאה יום מוצלח להרצוג. בויום | צילום:

האסטרולוגית הידועה פנינה כץ פירסמה את התחזית שלה שבוע לפני הבחירות. למרבה הצער, הכוכבים קצת הסתירו מפנינה את האמת. היא חזתה ש"לא ברור מי יחבור למי, במיוחד כשספירת הקולות אמורה להתחיל בזמן ירח שחור". לא ברור מי יחבור למי?! אולי תורידי קצת את העיניים מהכוכבים ותסתכלי מסביב; את עוד תגלי שאלה הבחירות הכי ברורות מאז שאסד זכה ב-99% מהקולות בסוריה.

האסטרולוגית טובה ספרא חזתה שהתוצאות במדגמים לא ישקפו את המציאות. הופה, אני מתחיל להקשיב! אז זה מה שלא יקרה, והנה מה שהאסטרולוגית חזתה שכן יקרה: "רק אחרי כמה ימים התמונה תתחיל להתבהר, וזה יהיה סיפור מסובך ומורכב עד שנדע מי מרכיב ממשלה". ובכן, טובה ספרא, בואי אני אתן לך רמז, ותעשי עם זה מה שתעשי: ביבי נתניהו. אוקיי? אני לא אגיד יותר. ביבי.

ניבאה הצלחה לאלי ישי. נוי בר
ניבאה הצלחה לאלי ישי. נוי בר | צילום:

נקפוץ לביקור קצר ב"בית המיסטיקה" של המתקשרת נוי בר. מתקשרת זאת אחת שמדברת עם חוצנים. כלומר חייזרים. ובכן, ערב הבחירות החייזרים מסרו לנוי בר, שביבי מצמצם את הפעם מול הרצוג. יפה, חוצנים! וגם שאלי ישי עובר את אחוז החסימה ונכנס עם ארבעה מנדטים. נו-נו-נו חייזרים! וליברמן שומר על כוחו. רק שבחיים עצמם, מה לעשות, ליברמן איבד יותר מחצי. האם דיברו החייזרים עם נוי בר על הלנדסלייד של 30 מנדטים? ששש... שתיקה בחללית.

ליאור מרדכי הוא פארא-פסיכולוג ומתקשר. הוא קיבל מסר מעולם הנסתר, על "עיכוב בהרכבת הממשלה, ותהיה אופציה להקמת ממשלת אחדות כברירת מחדל". וחוץ מזה, "בנט יקבל כוח יחד עם הרצוג". אוי ויי כפול שניים.

"בנט יקבל כוח". ליאור מרדכי
"בנט יקבל כוח". ליאור מרדכי | צילום:

בכלל, בטח שמתם לב כבר שבשמיים ובקרב החלליות שרובנו לא רואים אותן, הייתה הסכמה מאופק לאופק על סוג של תיקו ובסופו ממשלת אחדות. הנה, גם תומר מקורי האסטרולוג היה הראשון לזהות במפות הכוכבים ממשלת אחדות, וגם האסטרולוגית מלי ברזילי - אחדות.

אבל אביה לוי, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בקלפים, היא לא ראתה אחדות. מה היא כן ראתה בקלפים העתיקים? ובכן: שנה טובה להרצוג, ופרישה של בנימין נתניהו מהפוליטיקה. נשבע לכם באמא שלי. כן כן, הרצוג נמצא בשנה 5 עם השפעה 1, מה לא הבנתם? ולכן יש לו סיכוי מאוד גבוה להיבחר לראשות הממשלה. אה, וגם שאול מופז יתחבר לממשלת הרצוג.

אילן לוקאץ' (צילום: חדשות 2)
אילן לוקאץ' | צילום: חדשות 2

לסוקרים היה יום כיפור, אבל לאסטרולוגים זאת הייתה שואה 2.0. ולא בפעם הראשונה, אגב. אני אציע פה עצה קטנה לרואי הנסתרות, הקוראים במפות הכוכבים, הנומרולוגים והמתקשרים: בבחירות הבאות, מה שייצא לכם שמה - פשוט תגידו ההיפך.

ברכות לזוכים, ובהצלחה לכולנו. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק