"שיטת ההפחדה עבדה, לא רציתי להמשיך להסתבך עם הסיפור הזה": תושבת רחובות, אורית דקל, שכתבה פוסט נגד אייל גולן ונדרשה להסיר אותו על ידי עורכי דינו, סיפרה בריאיון לרפי רשף את הסיבה להחלטתה. בתחילה, עוד היססה, אך בסופו של דבר החליטה להסירו: "בסך הכל ציטטתי משהו שראיתי, אבל הפחידו אותי – אז הסרתי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

דקל סיפרה את הצד שלה בסיפור, ואמרה כי בהודעה שקיבלה מנציגה של משרד עורכי הדין, הוסבר לה כי תוכן הפוסט הוא "פוגעני" ומהווה הוצאת דיבה ועבירה על החוק, לכן ישנה עילה לתבוע אותה. כמו כן, דרשו ממנה להסיר את הפוסט לאלתר.

"זה היה נראה לי תמוה, לא כתבתי שום דבר משל עצמי, ציטטתי כתבה מאתר ynet" הסבירה דקל. אף על פי כן, היא החליטה להסיר את הפוסט ונימקה כי  "שיטת ההפחדה עבדה – לא רציתי להמשיך להסתבך עם הסיפור הזה. נכנעתי ללחצים, זו שיטת מצליח שעבדה להם".

"אחרי שפירסמתי את הפוסט, פרסמתי גם את האיומים שקיבלתי מהם. נותנים במה לעורך הדין של גולן, מישהו שממשיך להפחיד את הציבור, הוא טוען מבחינתו שבדקתי ועורכי דין המליצו לי להסיר את הפוסט – זה לא נכון, אני בסך הכל ציטטתי משהו מ-ynet, והם הצליחו להפחיד אותי בתביעה אז הסרתי את זה", סיכמה. 

אורית דקל, תושבת רחובות, הביעה תרעומת על כוונת העיר רחובות להעניק לזמר אייל גולן את פרס יקיר העיר וכתבה בפוסט בפייסבוק: "בושה לעיר הזאת, אפשר לקרוא לה עיר הספסרות וניצול הקטינות". לאחר מכן, הזמר, בשם עורכי דינו, איים בתביעה על דקל. עו"ד שי אליאס, שמייצג את אייל גולן, דחה את הביקורת על התנהלות הזמר ואמר: "אם יש פרסום פוגעני אנחנו פועלים, בהרבה מאוד מקרים אנחנו מתעלמים".