הנזקים שאחרי הסערה: הבנק, חברות הביטוח וגם העירייה לא מספקות תשובות ובעלי העסקים בנהריה ,שעסקיהם ניזוקו בסופה, אובדי עצות. כתבנו נכח בפגישה של בעלי העסקים עם סגן ראש עיריית נהריה: "אף אחד לא דיבר אלינו. לא יודעים מה לעשות". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אחת מבעלות העסקים בנהריה הסבירה על הנזק שנגרם לה בעקבות הסערה: "יש עסקים שכל הניירת שלהם, כל פנקסי הקבלות, כמוני לדוגמה – צפו במים. איך אני אמורה לשחזר את זה? הייתי הבוקר במשטרה, שלחו אותי לקחת אישור על זה שהעסק שלי הוצף, צחקו עליי. השוטר צחק לי בפנים ואמר לי: המשטרה לא יכולה לתת לך כלום."

בעל עסק אחר פנה לסגן ראש העירייה בכעס: "יש לי נזק במיליונים, והעירייה לא פנתה אליי בכלל ולא דיברה איתי בכלל. הלכה לי סחורה במיליונים. הלכה לי סחורה במיליונים, אתה מבטיח לי שאתה תעזור לי לפני שאתה תסדר את הצמחייה פה בגעתון?"

לחלק גדול מבעלי העסקים בפגישה יש חנויות בקניון ארנה בעיר, שהוצף לגמרי בכל קומותיו בשטפונות שהתרחשו בשבוע שעבר. מערכת החשמל נפגעה בקניון ובעלי העסקים קיבלו הודעה לפיה העסק שלהם לא יוכל להיפתח לפחות בחמשת השבועות הקרובים. 

אנשי עמותת "אני שולמן" שפועלים לייצג את העסקים הקטנים והעצמאיים בארץ הגיעו היום לעיר בניסיון לסייע במה שרק אפשר. מייסד העמותה, אביר קארה נכח אף הוא בפגישה עם סגן ראש עיריית נהריה ודרש: "רוצים לקבל תשובות".