השף עזרא קדם שנחשב לאחד השפים הוותיקים והמוערכים בישראל מסתבך בתקרית אלימה. מפיק האירועים שי מסיקה התלונן במשטרה כי קדם תקף אותו באלימות פיזית ומילולית ואיים עליו בשל חילוקי דעות סביב אופי האירוע. המפיק הגיש תלונה במשטרה על תקיפה.

ראשיתה של התקרית לפני שבוע וחצי, כמה שעות לפני אירוע לאורחים שהגיעו במיוחד מארצות הברית. אז התגלעו חילוקי דעות בין השף הוותיק למפיק האירועים, לאחר שהאורחים דרשו שמלבד האוכל שיבשל לבם, יהיו באירוע גם זמרים, רקדנים ותקליטנים.

"חצי שעה לפני האירוע הוא התחיל לצרוח על אשתי", סיפר מסיקה. "היא ביקשה ממנו להזיז את כוסות היין". על פי דבריו של מסיקה, קדם לא אהב את העובדה שבאירוע ישולבו מוסיקה ורקדנים אך זאת דרישת הלקוחות.

קדם שסירב בתוקף לבקשות האורחים החל בוויכוח עם המפיק. לפתע פצח קדם בקללות וגידופים נגד מסיקה ותקף אותו באלימות ואף השפיל את אשתו שניסתה להרגיע את הרוחות. "יא אפס, יא קוקסינל, אם לא היית קוקסינל היית מחזיר", צעק קדם על מסיקה המופתע.

גם אחרי שאנשים הצליחו לחצוץ בין השף למפיק, קדם לא נרגע: "אין לך אירוע פה יא טמבל, תסתלק". קדם הוסיף קללות וגידופים לעבר מסיקה שביקש לעזוב את המקום ולעבר אשתו.

לאחר האירוע הגיש המפיק תלונה במשטרה נגד השף במשטרת תל אביב, וזאת אישרה כי אכן הוגשה תלונה על תקיפה שתועבר למשטרת מחוז ירושלים – שם היא בוצעה על פי החשד.

"רואים פה עבירות של תקיפה, עבירות של איומים", אמר עו"ד אייל אבולפיה, סנגורו של שי מסיקה. מצפים לחקירה יסודית, בלי הנחות סלב".

מסיקה מספר שמעולם לא נתקל בסיטואציה כזאת ושלא רצה להגיש תלונה וביקש מקדם להזמין 50 נשים מוכות לארוחת ערב כפיצוי אך השף סירב לבקשתו.

השף עזרא קדם בחר שלא להגיב

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום