מגיעים להופעות הגדולות של הקיץ? יהיה לכם קשה לפספס את המתחם הרחב, האדום והכיפי של קוקה-קולה. מה מחכה לכם שם? עמדות הטענה, WiFi חופשי, עמדות צילום שיעניקו תמונות מזכרת מהממות ואפילו עמדת מתנות, בה תוכלו לרכוש שלל מתנות באמצעות אפליקציית קוקה-קולה.

הופעות הן כיף גדול תמיד, אולם לעיתים הן עשויות להצריך הרבה משאבים – ביניהם גם אנרגיה וסוללה בטלפון. המתחם של קוקה-קולה נותן מענה לזה בדיוק: מי שבדיוק מצאו את עצמם בלי סוללה, וצריכים ליצור קשר עם חבר או חברה שהלכו לאיבוד, יוכל להטעין בעמדות ההטענה, מי שהקליטה הלכה להם בגלל הצפיפות, יוכל ליצור קשר עם מי שהם צריכים עם ה-WiFi החינמי. ומי שיצטרכו לתת מנוחה לרגליים, אחרי שעות ארוכות של הליכה לפארק וריקודים בהופעה, יוכלו לשבת ולהתרענן בנחת במתחם, אשר נודד בין כל ההופעות הרבות שבאות לארץ בשיתוף קוקה-קולה.

מתחם קוקה-קולה 2023 (צילום: אמיר יעקובי לקוקה-קולה)
צילום: אמיר יעקובי לקוקה-קולה
כידוע, חברת המשקאות משתפת פעולה עם האמנים והמוזיקאים האהובים ביותר בישראל ובעולם, ודואגת לכל מי שרוצה פשוט לבוא וליהנות מהמוזיקה, בין אם מדובר בהופעות של טראוויס סקוט, גאנס אנד רוזס ואביב גפן שנערכו מוקדם יותר השנה, או של ברונו מארס ולהקת אימג'ן דרגונס שייערכו בחודשים הקרובים. נגלה לכם בסוד, שספציפית בהופעה של ברונו מארס, בנוסף למתחם הנודד של קוקה-קולה שתוכלו לפגוש, יהיה מתחם מיוחד נוסף – משודרג במיוחד, שיעניק חוויה בלתי נשכחת עבור חברי האפליקציה של קוקה-קולה בלבד, אשר רכשו את כרטיסי ההופעה דרכה. מה יחכה לכם שם? ובכן, זה סוד ותוכלו לגלות את זה רק בהופעה עצמה. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.