חברי להקת אתניקס בראשות הסולן זאב נחמה הגיעו לאולפן של סלוצקי ודומינגז ברדיו תל אביב וביצעו שני שירים - הלהיט "אישה נאמנה" אותו יצר נחמה עבור ישי לוי, ששר אותו בביצוע המקורי, והלהיט המזרחי הקלאסי "BMW שחורה".

אחרי הביצוע ל"אישה נאמה" התקיל עופר דומינגז את זאב נחמה בשאלה פוליטית פשוטה: למי הוא מתכוון להצביע בבחירות. באופן מפתיע השיב לו נחמה בכנות: "בעניין הזה אני בבעיה עם עצמי, בעיה גדולה מאוד, זה ינוע כנראה בין שלי (יחימוביץ') ליאיר (לפיד)".

כאשר סלוצקי התערב בשיחה ואמר "אין באמצע, זה או או", המשיך נחמה להיות כן: "יש לי העדפ גדולה מאוד לשלי יחימוביץ', אבל הרשימה שלה קצת... יש לה שם אנשים קצת בעיייתיים בעיני".

דומינגז הקשה: "אתה תצביע למירב מיכאלי?". "זו שאלה טובה, אתה רואה?", עונה נחמה. "זו אחת הבעיות שלי הגדולות ביותר, שבגללה כנראה אני אצביע 'יש עתיד'".

על יחימוביץ' הוסיף סולן "אתניקס": "אני חושב שהיא גדולה והיא יכולה להיות ראש ממשלה באמת גדול, ענק, ענקית". והסכים עם דומינגז שהרשימה של לפיד יחד עם יחימוביץ' יכול היה להיות מצויין".

על החשש מפני אמירת דעתו הפוליטית אמר נחמה: "אתה מקבל קיתונות של ביקורת אם אתה אומר למי אתה מצביע, אבל אני לא חושב שיש מישהו שלא יבוא להופעה שלנו בגלל זה".

אתניקס יופיעו מחר (שישי) במועדון התאטרון בתל אביב ויארחו על הבמה שלל אמנים: ארקדי דוכין, מופע הארנבות של ד"ר קספר וקטלין רייטר.