ג'סטין ביבר נמצא כנראה בתקופה הטובה ביותר בחייו. הוא נשוי באושר כבר שנתיים להיילי בולדווין, וזה נראה שסוף סוף הוא מצא את השקט הנפשי שהיה זקוק לו בנעוריו. כזכור, כבר מגיל צעיר ביבר ניהל מערכת יחסית מתוקשרת מאוד עם סלינה גומז, והחשיפה לה זכה כבר הציערותו השפיעה ישירות על מצבו הנפשי לאורך השנים.

מבכי על הבמה של גומז או בכי בראיון של ביבר, כולם ידעו ועקבו בזמן אמת אחרי הסטטוס הזוגי של השניים, אך בשירו החדש והמרגש יחד עם המוזיקאי האמריקאי בינ בלנקו, "Lonely", ביבר חושף עד כמה באמת התקופה הזו הייתה לו קשה.

בשיר החדש ביבר משתף שבתור ילד שהתבגר מול כל העולם הוא היה צריך להתמודד עם מרדף בלתי פוסק אחר מעט פרטיות, והוא גם מסביר עד כמה חיי הזוהר, במיוחד בגיל צעיר ושברירי, לא תמיד מהנים כמו שהם נראים מהצד.

אותנו זה בעיקר מפתיע לראות שביבר מגדיר את הימים בהם היה במערכת יחסים עם גומז כבודדים והשיר חדש, שמדבר בנקודת מבטו של ביבר הצעיר (שמגולם על ידי השחקן ג'ייקוב טרמבלי), כולל שורות מאוד חשופו כמו "אתה מנסה להסתכל על עצמך במראה, אבל אתה רואה מישהו אחר", או "אולי כשאתבגר זה יעבור לי, אבל עכשיו זה הורג אותי".

בהמשך השיר ביבר מעלה תהייה ובעצם מבקר את כל אלו שחשבו שהם יכולים להבין או להכיר אותו: "מה אם היה לכם הכל, אבל לא היה למי להתקשר? אולי אז הייתם מכירים אותי". שורט הכוכב בכנות.

View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

למרות זאת, החלק הדרמטי ביותר בשיר, וזה שגרם לכולם להאמין שמדובר על התקופה עם סלינה הייתה השורה: "כולם מכירים את העבר שלי עכשיו, כאילו הבית שלי תמיד היה עשוי מזכוכית, כנראה שזה המחיר שאתה צריך לשלם על כסף ותהילה בגיל צעיר".

ג'סטין, שכזכור הואשם פעמים רבות שבגד באקסית המיתולוגית, מתייחס לאותן האשמות כלפיו וטוען שכולם ראו שהוא במצב לא טוב - אבל זה לא שינה להם ממש, ובמקום לנסות ולהבין אותו הם שפטו וביקרו אותו על המעשים שהוא עשה בתור "ילד אידיוט".

"אם לדבר בכנות, קשה לי לשמוע את השיר הזה ולנסות להבין כמה קשה היה לעבור את התקופה הזו", צייץ הזמר שעבר כברת דרך מאז הקליפ ההוא עם הקפוצ'ון הסגול. "אני מאמין שחשיפת חולשה היא למעשה עדות לחוזקה וזו הסיבה שאני חושב שהשיר הזה חזק כל כך".

אז הפעם חייו האישיים של ביבר הם אלה שנמצאים "בחוץ" והפעם זה קורה מתוך רצון מלא שלו. האם נקבל בקרוב גם את הגרסה של סלינה לאותם ימים? אנחנו מבטיחים להמשיך לעקוב.