ג'סטין ביבר ממשיך להסתבך עם המעריצים שלו, שמרגיזים אותו במיוחד בסיבוב ההופעות שלו באנגליה. אחרי שבלונדון הוא אמר להם "תהיו בשקט ותקשיבו לי כשאני מדבר" ובבירמינגהם הוא אמר לקהל שלו שהם "דוחים", בהופעתו האחרונה במנצ'סטר הוא עלה שלב וביקש מהקהל "לסתום את הפה" בזמן שהוא שר בלדות.


בהופעה, שהתקיימה ביום ראשון, הוא אמר למעריציו: "אני מעריך את כל התמיכה, אני מעריך אהבה, אני מעריך את כל הדברים האדיבים. אבל כל הצרחות האלו חייבות להיפסק. בבקשה ותודה". כשזה לא עבד, הוא הוסיף: "אני לא חושב שזה הכרחי שתצרחו כשאני מנסה להגיד משהו", ואז זרק את המיקרופון וירד מהבמה לקריאות ה"בוז" של הקהל.

לאחר מכן ביבר חזר לבמה ואמר: "אני מבין שמנצ'סטר לא מסוגלת להתמודד איתי. אז אני הולך להפסיק לדבר למשך הערב ורק להופיע עם המוזיקה". הוא גם אמר שהוא מקדיש את חייו ל"להופיע, לטייל, לשים חיוך על פני האנשים", ואז הוסיף: "אני מרגיש שאנשים לא נותנים לי את אותו כבוד בחזרה וזה פוגע".

לא יודעים מה איתכם, אבל אותנו סדרת ההתפרצויות של ביבר על מעריציו במהלך ההופעות שלו קצת מדאיגה. אנחנו מקווים שבקרוב הוא יקח קצת הפסקה מסיבוב ההופעות הזה, שברור שמלחיץ אותו יותר ממה שצריך. ביבר, אל תכעס עלינו, אנחנו היינו בעדך מאז שהיית בייבי.