פיפת' הרמוני הייתה אחת הלהקות המצליחות שפעלו בעשור האחרון, אבל הפרישה של קמילה קביו בשנה שעברה גרמה לשבר שלא ניתן היה לאחות. טקס פרסי MTV, שנערך אמש בניו יורק, סימן את הניצחון המוחץ של קמילה על שאר הבנות; היא זכתה בשני הפרסים הגדולים של הערב (אמן השנה וקליפ השנה), רק כמה חודשים אחרי ששאר הבנות הודיעו על הפירוק הרשמי של הלהקה.


בתחילת הערב הקומיקאית טיפאני האדיש עלתה לבמה כדי להגיש את הפרס על "קליפ ההיפ הופ הטוב ביותר" ובחרה להחמיא לקמילה (אחרי שלא הצליחה לבטא נכון את שמה) על חמש המועמדויות שלה. על הדרך הקומיקאית השחירה על שאר חברות הלהקה כשאמרה "לאלה שצופים מהבית - היי פיפת' הרמוני". בעוד שקמילה ניסתה להסתיר את החיוך שנמרח על פניה וכוכבות אחרות כמו ביבי רקסה נקרעו מצחוק, ניקי מינאז' לקחה את ההערה הזאת ברצינות ופערה את עיניה מול המצלמות.


לצערה של טיפאני, זמן קצר אחר כך היא נאלצה להכריז על ניקי כזוכה ולהעניק לה את הפרס. במהלך נאום הזכייה שלה, הראפרית בחרה להתייחס לאמירה המטונפת של האדיש ולהגן על פיפת' הרמוני עם האיום: "תיזהרי לצאת על פיפת' הרמוני כי נורמאני היא לא פראיירית". המבט המצמרר שניקי תקעה בהאדיש גרם לקומיקאית לצחקק באי נוחות על הבמה. חוץ מניקי, רבים בתעשייה מאמינים שנורמאני צפויה לפתוח גם היא בקריירת סולו מצליחה בקרוב. בעבר חברת ההרכב הצעירה זכתה לחיזוקים מצד לילי אלן, קלי קלרקסון ואפילו ביונסה.