הזמרת עטורת הפרסים ליידי גאגא, בת 35, חשפה בתכניתם של אופרה ווינפרי והנסיך הארי כי עברה התעללות על ידי מפיק מוזיקלי ונכנסה להריון. "הייתי בת 19", הסבירה גאגא, "עבדתי בעסק, והמפיק אמר לי 'תורידי את הבגדים שלך', ואמרתי לא ועזבתי. הם אמרו שהם הולכים לשרוף את כל המוזיקה שלי והם לא הפסיקו. אני פשוט קפאתי".

הכוכבת המצליחה דיברה כבר בעברה על התעללות ושיתפה שהיא סובלת מפוסט טראומה בעקבות כך. היא מעולם לא הזכירה את שמו של המפיק כדי להימנע מלראות אותו שוב. "תחילה הרגשתי כאב מלא ואז זה הלך והתקהה", נזכרה הזמרת איך נוצרו הזיכרונות הטראומתיים במהלך ביקור בבית החולים, "הייתי חולה המון זמן אחר כך, והבנתי שזה אותו כאב שחשתי כשנאנסתי".

בעוד שקריירה של גאגא הגיעה לשיא כל הזמנים עם זכייתה באוסקר בשנת 2019, על כיכובה בסרט "כוכב נולד", מאחורי הקלעים היא עברה "התקף פסיכוטי", לדבריה. "במשך כמה שנים לא הייתי אותה בחורה. הדרך שבה הרגשתי כאב הייתה כמו שהרגשתי אחרי שנאנסתי. עברתי הרבה בדיקות MRI וסריקות שבהם לא מצאו כלום, אבל הגוף שלי זכר הכל".

ליידי גאגא (צילום: מתוך עמוד היוטיוב של ליידי גאגא)
ליידי גאגא | צילום: מתוך עמוד היוטיוב של ליידי גאגא

במקביל להתקף הפסיכוטי, גאגא נתנה את עדותה בפרשת האונס נגד המפיק ד"ר לוק. אבל לפניכן, במשך שבע שנים היא לא דיברה כלל על מה שעברה. "לא ידעתי לחשוב אפילו על זה, לא ידעתי לקבל את זה ולא להאשים את עצמי או לחשוב שזו אשמתי" , סיפרה, "זה היה משהו שבאמת שינה לי את החיים, את הגוף, את המחשבות".

במהלך התכנית שיתפה גאגא בתחושותיה והסבירה למה חשבה שהתקיפה המינית שעברה היא באשמתה. "הייתה שם איזושהי אשמה דתית, אולי בגלל שהדרך בה אני מתלבשת או שאני פרובוקטיבית. חשבתי שהבאתי את זה על עצמי בדרך כלשהי".