הופעתה הראשונה של ג'ניפר לופז בארץ, שהתקיימה בשבוע שעבר בפארק הירקון בתל אביב, נחשבת להצלחה מסחררת. הביקורות שיבחו את הזמרת בת ה-50, שסחפה יותר מ-50 אלף מעריצים ישראלים עם הלהיטים הגדולים שהוציאה ב-20 השנים האחרונות.

 

התמונות של הכוכבת ובני משפחתה מהביקור בארץ זכו לחשיפה אדירה וגררו תגובות נלהבות מצד מיליוני המעריצים שלה בעולם. על הדרך הן גם גרמו לפעילי ארגונים אנטי ישראלים לתקוף את הכוכבת. אחת המחאות הבולטות מול ג'ניפר בימים אלה מגיעה מפעילי ה-BDS במצרים, שקוראים להחרים את הופעתה של הזמרת בעיר אל-עלמיין ב-9 באוגוסט.

בפוסט שעלה השבוע לרשת וכלל תמונה של לופז בתל אביב, נכתב בין היתר: "הופעתה במצרים תתקיים ימים ספורים אחרי ההופעה שלה בפלסטין הכבושה, אותה היא התעקשה להעלות למרות הקריאות הרבות להחרים את ישראל ולבטל את האירוע. הזמרת הפרובוקטיבית הביעה תמיכה במדינה הכובשת וביחס הגזעני כלפי הפלסטינים". 

ההופעה של ג'ניפר לופז
ההופעה של ג'ניפר לופז

רבים ממעריציה של ג'יילו מאמינים שאלכס רודריגז, בן זוגה של ג'ניפר שליווה אותה בביקור בישראל, הגיב לקריאות להחרים אותה במצרים עם פוסט פרו ישראלי. למרות שייתכן שמדובר רק בצירוף מקרים, רודריגז בחר לשתף בסטורי שלו תמונה של הקהל מהמופע בישראל. לאותו פוסט הוא הוסיף את הכיתוב: "תל אביב הייתה מדהימה".