בסוף השבוע האחרון טיילור סוויפט הוציאה את אלבומה השביעי, "Lover", שהגיע אחרי קמפיין אגרסיבי שנמשך מספר חודשים. במהלך התקופה הזאת קהל המעריצים של הכוכבת הספיק להכיר מקרוב את הסכסוך בינה לבין המנהל המוזיקלי סקוטר בראון, שהגיע לשיאו עם רכישת חברת התקליטים הקודמת של סוויפט על ידי בראון. בעקבות אותו מהלך, הזכויות על כל השירים שהזמרת הוציאה עד 2017 הועברו לידיו של מי שמתואר בעיני מעריציה כ"אויב הגדול" שלה.

להפתעתם של רבים, סקוטר בחר להתעלם מהמתקפה נגדו מצד טיילור והמעריצים ולשבח אותה על האלבום החדש. בפוסט מיוחד שהקדיש, סקוטר הסביר שהוא בחר להשקיע כסף רב בעסקה כי האמין בטיילור. בין היתר הוא כתב: "בניגוד למה שנאמר, האמת היא שאתה לא עושה הימורים גדולים אלא אם כן אתה מאמין. 'Lover' הוא אלבום מדהים. מזל טוב טיילור סוויפט, תמיכה תמיד הייתה האפשרות הבריאה ביותר".

חלק גדול מהתגובות שהציפו את אותו פוסט הגיע ממעריצים של טיילור, שבחרו להמשיך את המתקפה על בראון. בין מאות הטוקבקים, ניתן למצוא משפטים כמו "האפשרות הבריאה הייתה להחזיר לה את הזכויות, אבל אתה עסוק מדי בלהיות דו-פרצופי", "כולנו יודעים שאתה ההפך ממה שכתבת", "אתה בריון שמנצל נשים בשביל כסף" ו"הפסדת במלחמה שאתה התחלת ואתה עוד תשלם על זה".