אין תמונה
מושפעת. ריהאנה

סנסציית הפופ ריהאנה חטפה אתמול תביעה מצלם-העל דיויד לה שאפל, שטען בתביעה כי הקליפ "S&M" , האחרון שהוציאה הדיוה, קיבל השראה ישירה ובוטה מעבודותיו. לה שאפל, שצילם למגזינים כמו "רולינג סטון", "GQ" ו"וניטי פייר", ציין כי "הקליפ דומה באופן מחשיד לעבודותיי", כך מדווחת סוכנות רויטרס.

ריהאנה, בת 23 בלבד, מכרה עד כה מעבר ל-25 מיליון אלבומים ברחבי העולם ושלטה במצעדים עם להיטים רבים, ביניהם השיר האלמותי "Umbrella". הסינגל "S&M", לעומת זאת, דשדש במצעדים והקליפ השערורייתי, שכלל קשירות ורמזים בוטים למין חריג, אף נאסר לשידור במדינות מסוימות בגלל אופיו.

"העתיקה את הקומפוזיציה, הקונספט, האווירה, הצבעים, האביזרים, המלתחה והתאורה"

בתביעה טוען לה שאפל כי ריהאנה הטמיעה כשמונה מעבודותיו בקליפ. לדוגמא, השוט הקולנועי בו היא עומדת בפרופיל, נשענת על רקע כחול ואוחזת סוכרייה בפה. לה שאפל טוען שריהאנה "העתיקה את הקומפוזיציה, הקונספט, האווירה, הצבעים, האביזרים, המלתחה והתאורה" של עבודותיו.

עם זאת, מתקשים ככל הנראה דיוויד לה שאפל ועורכי דינו להגדיר במדויק את הנזק שנגרם לצלם המפורסם מההעתקה לכאורה של ריהאנה ומעצבי הקליפ שלה. על פי התביעה לה שאפל טוען לכ"נזקים בלתי מוגדרים". נציגתה של ריהאנה סירבה להגיב לפניית סוכנות הידיעות על הפרשה.

אין תמונה
העתיקה או לא? צילום מסך מהאתר www.perezhilton.com
אין תמונה
העתיקה או לא? צילום מסך מאתר www.perezhilton.com

ואם כבר ריהאנה ולמי שפספס - עוד הצצה על הופעתה אמש בטקס הגראמי היוקרתי בלוס אנג'לס.

>> יאיר דנאור בסינגל הבכורה "תודה"