מדונה בוומבלי. 20 ספטמבר 08 - 3 (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
שוקי, תכין את האיצטדיון, אני באה | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

תקוותיהם של מעריצי מדונה בישראל עומדות להתגשם. מלכת הפופ הבלתי מעורערת אישרה את הגעתה לישראל בתחיל אוקטובר להופעה אחת. בנוסף להופעה תטייל מדונה ברחבי הארץ משך כשבוע וכן תשהה בישראל במהלך צום יום הכיפורים, כך מדווח הבוקר עיתון "ידיעות אחרונות".

החיבור של מדונה לחודש אוקטובר, חודש החגים, הוא חיבור טבעי, אחרי שכזכור התקרבה בשנים האחרונות ליהדות וללימודי הקבלה ואף קראה לעצמה בשם העברי "אסתר". כמו כן בילתה מדונה בישראל פעמיים בשנים האחרונות בראש השנה, אך לא הופיעה בפני קהל מעריציה המקומי.

מדונה (51) תופיע בישראל במופע "Sweet & sticky", בו היא מבצעת משך שעתיים ממיטב להיטיה, כולל מחרוזת של מוזיקה צוענית, המלווה בהקרנת סמלים עבריים ויהודיים. למרות הביקורות הלא מחמיאות, הריצה מדונה את המופע בהצלחה עצומה באירופה וארצות הברית בשנה שעברה וגרפה ממנו הכנסות בגובה של כ-300 מיליון דולר.

לפני כמה חודשים פורסם כי בעקבות דרישות של קהל ברחבי העולם להמשיך ולחזות במופע תעלה אותו מדונה מחדש גם השנה, בניגוד לתכנון המקורי שלה להקליט אלבום חדש.

המפיק שוקי וייס, האחראי על הבאתה של להקת דפש מוד לישראל, מנהל בימים אלה משא ומתן עם חברת הסלולר "אורנג'" על חסות למופע היקר, ובעניין זה אין עדיין סיכום סופי.

במידה והמופע של דפש מוד ייחשב להצלחה ולאור ההשקעה הגדולה שהשקיע וייס בהכנת איצטדיון רמת-גן צפויה גם מדונה לקיים את הופעתה שם.