נדמה שזו לחלוטין השנה של הארי סטיילס. בין הופעה כאמן המרכזי בקואצ'לה, ראיונות חשופים והאלבום Harry's House שיצא רק לפני יומיים ולחלוטין מתפוצץ - לא ברור מה המעריצים אוהבים יותר: את המוזיקה החדשה שלו או פשוט את התחושה שנדמה שהוא הרבה יותר פתוח איתם ומדבר על הכל ללא פילטרים. 

ספוטיפיי כבר הכריזו על As It Was כלהיט שהאזינו לו הכי הרבה ביום אחד, אפל מיוזיק קבעו כבר שעתיים מרגע שיצא כי מדובר באלבום עם הכי הרבה השמעות בקטגוריית הפופ של 2022, ומשהו בעובדה שסטיילס מגדיר את האלבום הזה כאישי במיוחד - פשוט עבד מהרגע הראשון. Harry's House משדר תחושה של חום, בית ואינטימיות, כאילו הארי מופיע לנו בסלון, וזה כנראה מה שהוא בדיוק רצה שנרגיש. 

מיק ג'אגר והארי סטיילס (צילום:  Kevin Mazur/Getty Images for TDF Productions)
מיק ג'אגר והארי סטיילס | צילום: Kevin Mazur/Getty Images for TDF Productions

סטיילס חגג בהופעה מיוחדת למעריצים בערב שישי האחרון בניו יורק, במהלכה ביצע, מלבד שירי האלבום, גם את הפייבוריטים Adore You, Watermelon Sugar, Sign of the Times ואפילו את הלהיט המיתולוגי What Makes You Beautiful של וואן דיירקשן. כששאל את הקהל: "אתם נהנים היום?" ושמע את צרחות ההתלהבות בתגובה, אמר באנחת רווחה: "תודה לאל. אני מתכוון לזה. אני כל כך שמח שאתם אוהבים את זה עד כה".

"החיים שלי השתנו, וזה רק בזכותכם", המשיך בהתרגשות. "אני אסיר תודה לאלה שנמצאים פה ולאלה שלא. תודה לכם מעומק הלב שלי. כל כך תודה. האלבום הזה הציל אותי כמעט מהכל בשנתיים וחצי האחרונות", סיכם.

התגובות מאשרות שמדובר באירוע מרגש לא רק עבור האמן אלא גם עבור המאזינים. "האלבום של הארי מרגיש כמו חיבוק", כתבה אחת, ואחרת קבעה: "המשמעות של טעם במוזיקה = לאהוב את האלבום החדש של הארי", אבל תגובה אחת על סטיילס בלטה במיוחד: הזמר הצעיר מושווה לא מעט לסולן להקת להקת הרולינג סטונז מיק ג'אגר, שמצדו אמר במהלך הסופ"ש בראיון ל-The Sunday Times ש"אני מחבב את הארי. יש לנו קשר קליל. כאילו, אני הייתי שם הרבה יותר איפור בעיניים ממנו. נו באמת, הייתי הרבה יותר אנדרוגינוס ממנו. ואין לו קול כמו שלי, הוא לא זז על הבמה כמוני, פשוט יש בו דמיון שטחי לגרסה הצעירה שלי, שזה בסדר, הוא לא יכול לעצור את עצמו".