מתחים בעולם הראפ זה לא משהו חדש עבורנו, אבל כנראה שיש כאלה שסתם אוהבים לחמם את האווירה וללכת מכות. כן, אנחנו מסתכלים עליכם מיגוס. חברי הרכב הראפ המצליח כבר הציגו בפנינו את הצד האלים שלהם מספר פעמים במהלך החודשים האחרונים, ובאחד מהמקרים המדוברים היה מעורב לא אחר מאשר כריס בראון. הפעם שניים משלישיית ההיפ הופ עשו טעות גדולה ובחרו להתעמת עם אדם שגדול מהם פי שתיים.

הריב התרחש כמה שעות לאחר הופעתם של הראפרים באירוע המוזיקה פאוורהאוס, שהתקיים במהלך סוף השבוע בניו יורק. שני חברי ההרכב אופסט וקוואבו, ששהו בבית המלון, ירדו למטה והצטרפו לריב בין בחור ענק לבין חבורה אחרת. לא ברור מה הצית את הבלגן, אבל מתברר שאותה קבוצת אנשים הייתה חלק מהצוות של הלהקה. בסרטון שתיעד את האירוע אפשר לראות את שני הראפרים קופצים על אותו אדם, אבל הוא מעיף אותם כאילו הם זבובים.

מדוברות בית המלון נמסר שלא היה צורך בקריאה לכוחות המשטרה, מה שאומר שהעניין נפתרו ככל הנראה במקום או המשיכו ברחובות הסמוכים, הרחק משטחי המלון. רק נציין שבאותו הערב, אופסט הציע נישואים לראפרית קארדי בי, במהלך ההופעה של ההרכב. מקווים שהוא חזר אליה בריא ושלם.